ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
Yurt dışındaki müzeler ve ücretleri
Hayat
Yurt dışındaki müzeler ve ücretleri
Yapmış olduğumuz seyahatlerde gezdiğimiz şehirlerin en ilgi çekici ve görülmeye layık olan yerlerinden biri müzeleridir. Şehrin müzelerini ziyaret etmeden o şehrin hakkını tam olarak vermemiş sayılırız. Ayrıca müze ziyaretleri bir şehri ve bir kültürü tanımanın en güzel yollarından bir tanesi. Ziyaret edebileceğiniz mutlaka görülmesi gereken en önemli müzeleri ve giriş ücretlerini sizler için bir araya getirdik.
Yeni Şafak
BİM yarı fiyatına RAZER ABYSSUS 2000 satışa sunacak
Teknoloji
BİM yarı fiyatına RAZER ABYSSUS 2000 satışa sunacak
BİM, 28 Eylül aktüel ürünler listesi yayınlandı. Yayınlanan katalog ile yine piyasanın yarı fiyatına ürünler satışa sunmaya hazırlanıyor. 28 Eylül tarihli satışa sunacağı ürünler ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran marketler zinciri, yaptığı kampanya ile eylül ayını kapatmayı planlıyor. İşte BİM’in 28 Eylül aktüel ürünler listesine eklediği tüm ürünler ve fiyatları…
Yeni Şafak
Renault’dan
Google atağı
Ekonomi
Renault’dan Google atağı
Renault, Nissan ve Mitsubishi, araçlarını akıllı bilgi eğlence sistemleriyle donatmak amacıyla Google ile küresel bir anlaşmaya imza atıyor. İttifak, dünyanın en popüler işletim sistemi olan Android ile müşterilerine Google Haritalar, Google Asistan ve Google Play Store da dahil olmak üzere yeni hizmetler sunacak.
Yeni Şafak
Dünyanın en pahalı akılsız telefonu: Pukt MP02
Teknoloji
Dünyanın en pahalı akılsız telefonu: Pukt MP02
The Jasper Morrison isimli bir geliştirici tarafında akıllı telefon bağımlılığının önüne geçebilmek için Pukt MP02 adında bir telefon geliştirdi. Kullanıcılarına sesli arama ve mesajlaşma dışında hiçbir özellik vaat etmeyen telefonun satış fiyatı ise görenleri hayrete düşürüyor.
Yeni Şafak
Kaddafi-2
Kaddafi-2
Geçtiğimiz günlerde Arap basınına düşen bir haber, Ortadoğu'nun merkezindeki karmaşadan dolayı gözlerden ırak kalan Libya'yı bir kere daha gündeme taşıdı. Haberde, “Libya Ulusal Ordusu”nun komutanı General Halife Hafter'in oğlu Saddam'ın, Libya Merkez Bankası'nın Bingazi şubesinde kasayı tamamen boşalttığından söz ediliyordu. Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'na sunulan bir rapordan elde edilen bilgilerle hazırlanan haberde, bankanın kasasından çıkan en az 400 milyon doların akıbetinin meçhul olduğu kaydediliyordu. Saddam Hafter'in, emrindeki askerlerle birlikte geçtiğimiz yıl bankanın yönetimine el koymuş olduğu da, haberde dile getirilen bir diğer ayrıntıydı.
Yeni Şafak
Türkiye-Amerika: Daha kötüye doğru...
Türkiye-Amerika: Daha kötüye doğru...
Orçek meselelerin ne olduğuna karar vermeliyiz...

Mesela...

Trump: Küreselleşmeyi reddediyoruz.

CIA Direktörü Gina Haspel: “11 Eylül öncesindeki gibi, ABD'ye meydan okuyan ya da ABD'yi tehdit eden devletlerle ilgileneceğiz”…

İkinci bir 11 Eylül daveti gibi, değil mi?

Yeni Şafak
Fırat’ın doğusuna nasıl bir operasyon yapılabilir?
Fırat’ın doğusuna nasıl bir operasyon yapılabilir?
Türkiye ile Rusya arasında sağlanan Soçi mutabakatı sonrası, Suriye denkleminde Ankara'nın eli güçlendi.
Bu anlaşma Türkiye'ye, 3,5 milyon insanı zalimce bir operasyondan kurtarmanın prestijini getirmekle kalmadı, dikkatleri başka bir bölge için yeniden toplama imkanı da sundu.


Yeni Şafak
Kendi cenaze törenini izleyen lider!
Kendi cenaze törenini izleyen lider!
I-
Cenazemize kimlerin katılacağını, nasıl bir uğurlama ile gideceğimizi merak ederiz. Bu merak daha ziyade ilk gençlik yıllarındadır. Ölüme yaklaştıkça, ölümü unutan yanımız baskın gelir.


Yeni Şafak

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.