Seçim 2019 | İstanbul Şile Yerel Seçim
  Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 | İstanbul Şile Yerel Seçim Sonuçları - CANLI
Seçim 2019 İstanbul Şile seçim sonuçları ne durumda? 31 Mart 2019 yerel seçim sonuçlarında hangi parti öne geçti İstanbul Şile ilçesinde partilerin oy oranları, canlı seçim sonuçları ve sandık sonuçları. İstanbul Şile belediye başkanlığı seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak seçim sonuçları sayfasında!
Yeni Şafak
Husiler bir kenti daha ele geçirdi
Dünya
Husiler bir kenti daha ele geçirdi
Husi Ensarullah Örgütü, Yemen'in en büyük hava üssü olan ülkenin güneyindeki El-Aned'i ve geçici yönetim merkezi Aden'e 60 kilometre uzaklıktaki Lahic kentini ele geçirdi.
AA
Vesile ninenin zorlu mesaisi
Gündem
Vesile ninenin zorlu mesaisi
Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde lastik tamirciliği yapan 75 yaşındaki Vesile Akın, zorunlu kış lastiği uygulamasıyla yoğun mesai yaşıyor.
AA
'Suud içişlerimize karışıyor'
Dünya
'Suud içişlerimize karışıyor'
Yemen'in başkenti Sana'da, Husi Ensarullah Hareketi'ne mensup onlarca kişi, "Yemen'in içişlerine karıştığı ve ülkeyi eyaletlere bölmeye çalıştığı" gerekçesiyle Suudi Arabistan'ı protesto etti.
AA
Yemen'de Husiler bir ilçeyi daha ele geçirdi
Dünya
Yemen'de Husiler bir ilçeyi daha ele geçirdi
Yemen'de Ensarullah Hareketi (Husiler) milislerinin Şebve ilinin Es-Said ilçesinde kontrolü ele geçirdiği bildirildi.
AA
Şile Bezi Fuarı açılıyor
Hayat
Şile Bezi Fuarı açılıyor
Şile Belediyesince düzenlenen "Uluslararası Şile Bezi El Sanatları Fuarı" yarın açılıyor. Tarihi el sanatını dünyaya tanıtmayı hedefleyen fuara 10 ülkeden sanatçılar katılacak.
AA
Şile Bezi Fuarı açıldı
Hayat
Şile Bezi Fuarı açıldı
Şile Belediyesi'nce düzenlenen "29. Uluslararası Şile Bezi El Sanatları Fuarı" "demokrasi nöbeti"yle açıldı. Belediye Şile Kalesi'ne astığı Türk bayrağıyla fuar açılışını gerçekleştirdi. Fuar, 14 Ağustos'a kadar görülebilecek.
AA
35 yıllık lastik tamircisi Vesile Nine
Gündem
35 yıllık lastik tamircisi Vesile Nine
Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde 35 yılı aşkın süredir lastik tamirciliği yapan 77 yaşındaki Vesile Akın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde kadınlara çalışmaları, üretmeleri ve birlik olunması gerektiği konusunda öğütler verdi. Sandıklı ilçesinde oğlu askere gidince, eşi dükkanı kapatmasın diye 35 yıl önce lastik tamirciliğine başlayan Vesile Akın, otomobil, minibüs ya da kamyon demeden her türlü lastiği çıkarıyor, taşıyor, tamir ediyor. Yarım asrı gecik bir şekilde lastik tamirciliği ustası Vesile Nine bu yılki 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde de hemcinslerini unutmayarak, onlara öğütler verdi. Kadınların hayattaki önemine değinen Akın, 60 yıllık evliliğinin temelinin ise iyi günde ve kötü günde eşi ile bir birlerine destek olmaktan geçtiğini ifade etti.

IHA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.