Sinop'ta okullar tatil mi? Sinop 10 Ocak Salı kar tatili var mı?
Sinop'ta okullar tatil mi? Sinop 10 Ocak Salı kar tatili var mı?
Sinop'da okullar yarın tatil mi? Türkiye genelinde etkili olan kar yağışı Sinop'ta da sürüyor. Öğrenciler ise okulların tatil edilip edilmediğini merak ediyor. Sizler için derlediğimiz haberimizden kar tatili ile ilgili resmi açıklamaları görebilir ve kentten son gelişmeleri takip edebilirsiniz.
Diğer
Sinop
  Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Sinop Seçim
Sinop Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Sinop Seçim
Sinop Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları. Sinop il ve ilçelerinde Cumhurbaşkanlığı seçimi için kimlere ne kadar oy geldi? Cumhurbaşkanlığı Seçim 2018 İşte adayların aldıkları oy sayısı ve oy oranları. Sinop Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu? Tüm detaylarıyla Sinop Cumhurbaşkanlığı 24 Haziran Seçim 2018 Sinop seçim sonuçları sayfamızda.
Diğer
AK Parti toplantısına silahlı baskın
Gündem
AK Parti toplantısına silahlı baskın
Sinop’ta seçim çalışması yürüten AK Parti Milletvekili Adayı Nazım Maviş ve teşkilat üyelerinin düzenlediği halk toplantısını basan bir şahıs tabancayla havaya ateş açtı. Saldırıda can kaybı ve yaralanma olmadı.
IHA
Genel Seçim 2018 Sinop genel seçim
  sonuçları!
Genel Seçim 2018 Sinop genel seçim sonuçları!
Genel Seçim 24 Haziran 2018 Sinop Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili Seçim Sonuçları. Seçim 2018 İşte partilerin aldıkları oy sayısı ve çıkardıkları milletvekilleri. Sinop Seçim 2018'te sonuçlar nasıl oldu?. İşte Sinop Genel Seçim 2018 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları!
Diğer
Sinop Seçim 2018 Genel Seçim Sonuçları
Sinop Seçim 2018 Genel Seçim Sonuçları
Seçim 2018 Sinop Seçim Sonuçları ne durumda? 24 Haziran 2018'de sonuçlarda hangi partiler öne geçti Sinop ilinde partilerin oy oranları ve sıralamaları değişti mi? Sinop Genel Seçim sonuçları en hızlı şekilde Yenişafak seçim sonuçları sayfasında!
Diğer
Sinop Referandum Sonuçları 2017 Sinop ilçe ilçe seçim sonuçları!
Sinop Referandum Sonuçları 2017 Sinop ilçe ilçe seçim sonuçları!
Referandum Sonuçları 2017 Sinop Sonuçları. 16 Nisan 2017 İşte evet hayır oranları. Sinop 16 Nisan Referandumunda sonuçlar ne durumda?. İşte Sinop referandum sonuçları evet hayır oranları
Diğer
Çeltik üreticisi mutlu
Ekonomi
Çeltik üreticisi mutlu
Çeltik de son 5 yılın en iyi hasadı yaşandı. Üreticiler bu sene üretilen mahsulün son 5 yılın en bereketli mahsulü olduğunu söyledi.
IHA
Sinop Referandum Sonuçları  Sinop Seçim Sonucu
Sinop Referandum Sonuçları Sinop Seçim Sonucu
Sinop 16 Nisan Referandum Sinop seçim Sonuçları ne durumda? Sonuçlarda evet - hayır oranı ne? Sinop ilinde evet mi hayır mı çıktı? Sinop Referandum seçim sonuçları Yenişafak Sinop seçim 2017 sayfasında
Diğer

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.