"Platform Siyah"tan 25 Aralık protestosu
Gündem
"Platform Siyah"tan 25 Aralık protestosu
Platform üyesi bir grup, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın evinin bulunduğu Üsküdar Kısıklı Caddesi'nde soruşturmayı protesto ederek, yoldan geçenlere ananas dağıttı. Soruşturmanın yıldönümünde Kısıklı Caddesi'nde toplanan gruptakiler, "Para'lele verecek evlat yok, ananas var" yazılı pankartlar açarak, kol kola girip zincir oluşturdu.
AA
"Para'lele verecek evlat yok, ananas var"
"Para'lele verecek evlat yok, ananas var"

Siyah Platform üyesi bir grup, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın evinin bulunduğu Üsküdar Kısıklı Caddesi'nde soruşturmayı protesto ederek, yoldan geçenlere ananas dağıttı. Soruşturmanın yıldönümünde Kısıklı Caddesi'nde toplanan gruptakiler, "Para'lele verecek evlat yok, ananas var" yazılı pankartlar açarak, kol kola girip zincir oluşturdu.

AA
ABD'de polis siyahi adamı kurşuna dizdi
ABD'de polis siyahi adamı kurşuna dizdi
ABD'de San Francisco'da polisler bıçaklama olayına karıştığı iddia edilen siyahi adamı sokak ortasında adeta kurşuna dizdi. 15'den fazla kurşuna maruz kalan adamı olay yerinde hayatını kaybetti.
Diğer
Çekirdek ve kabuğuyla tüketin!
Hayat
Çekirdek ve kabuğuyla tüketin!
Tekirdağ Bağcılık Araştırma İstasyonu Gıda Teknolojileri Laboratuvarı'ndaki Ar-Ge çalışmalarıyla üzüm ve üzüm ürünlerinin sağlığa yararlı özellikleri araştırılıyor. Araştırma hakkında açıklama yapan Bölüm Başkanı Gülcü: - "Üzümde bulunan ve sağlık açısından faydalı dediğimiz maddelerin önemli bir bölümü, çekirdeğinde ve kabuğunda karşımıza çıkıyor" dedi.
AA
İngiliz Kraliyet ailesi bu lezzete bayılıyor
Ekonomi
İngiliz Kraliyet ailesi bu lezzete bayılıyor
Dünyanın en kaliteli inciri kabul edilen ve sadece Bursa'da yetişen "Bursa siyahı", bu yıl Çin'den Kanada'ya Katar'dan Hong Kong'a kadar 49 ülkeye ihraç edildi. Ürünün pazarlanma değerinin yükseldiği bu yıl, kilogram başına dış satım fiyatı 2,25 dolardan 2,87 dolara yükseldi. En fazla Bursa siyahı alan ülkeler Almanya, Hollanda ve İngiltere olurken, kilogram başına en fazla ödemeyi ise Kanada ve Hong Kong yaptı.
AA
Mat siyah iPhone 7 soyuluyor
Teknoloji
Mat siyah iPhone 7 soyuluyor
Mat siyah renkli iPhone 7 alanlar, telefonun boyasının soyulmasından şikayetçi. Apple forumlarında açılan konu başlıklarında, jet siyah iPhone 7'nin çizilme ihtimaline karşı mat siyah tercih eden kullanıcılar bu kez soyulma sorunuyla karşılaştıklarını açıkladı. 2012'de tanıtılan iPhone 5'in siyah renginde de aynı sorun vardı.
Yeni Şafak
Bursa üretiyor 22 ülke tüketiyor
Ekonomi
Bursa üretiyor 22 ülke tüketiyor
Uzun raf ömrü, iri yapısı ve lezzetiyle dünyanın en kaliteli siyah inciri olarak kabul edilen "Bursa Siyahı", bu yıl hava koşullarının yol açtığı olumsuzluklara rağmen yaklaşık 12 milyon dolar döviz getirisi sağlarken, ihracatın yarısı Almanya ve İngiltere'ye yapıldı.
AA
Simsiyah iPhone 7 alanlar pişman oldu
Teknoloji
Simsiyah iPhone 7 alanlar pişman oldu
Parlak siyah renkli (simsiyah - jet siyah) iPhone 7 satın alanlar kısa süre içinde pişman oldu. Çok sayıda iPhone 7 kullanıcısı, kolay çizilen simsiyah iPhone 7'nin fotoğrafını sosyal medyada paylaşıyor. İşte kolay çizilen iPhone 7'nin o fotoğrafları...
Yeni Şafak

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.