VakıfBank, Halkbank ve Ziraat Bankası'nda görev değişimleri
Ekonomi
VakıfBank, Halkbank ve Ziraat Bankası'nda görev değişimleri
VakıfBank, Halkbank ve Ziraat Bankası'nın yönetimlerinde görev değişimleri gerçekleşti. 15 Temmuz 2011 tarihinden beri Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü görevini yürüten Hüseyin Aydın, görevini Alpaslan Çakar’a devrederken, Vakıfbank'ta ise Hamza Yerlikaya'nın yerine Mustafa Saydam yönetim kurulu üyesi seçildi, Abdulkadir Aksu ise bağımsız üye oldu. Halkbank'ta Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Kerem Alkin’in üyeliği sonlandı. Alkin geçtiğimiz aylarda Türkiye'nin OECD Daimi Temsilciliği'ne atanmıştı.
DHA
Mardin'de PKK'ya yönelik operasyon: Sokağa çıkma yasağı ilan edildi
Gündem
Mardin'de PKK'ya yönelik operasyon: Sokağa çıkma yasağı ilan edildi
Terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlenecek operasyonlar kapsamında Mardin'in 4 mahallesinde sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Valilikten yapılan açıklamada Mardin'in Midyat ve Dargeçit ilçeleri kırsalında yer alan mahaller için uygulamaya alınan yasak ikinci bir duyuruya kadar devam edecek.
DHA
Ünlü iş adamından muhtaçlık belgesi
Ekonomi
Ünlü iş adamından muhtaçlık belgesi
Bir dönem, Türkiye’nin önde gelen demir çelik üreticilerinden biri olan Tanyeri Ailesi’nin ikinci kuşak temsilcilerinden Zeki Tanyeri’nin, oturdukları apartmanın yönetimi ile aidat krizi yaşadığı öğrenildi. Uygulanan yüksek faiz ile birlikte aidat ödemesi 200 bin TL’ye yakın bir rakam olarak çıktı. Yönetim ödeme için icra takibi başlattı. Tanyeri, takibe itiraz etti. Konu mahkemelik oldu. Tanyeri, bu davayı kazandı. Ancak yönetim yeni bir dava daha açtı. Tanyeri bu kez bu dosyaya, muhtarlıktan aldığı muhtaçlık belgesini sundu.
Diğer
Balyoz delilinde sahtecilik
Gündem
Balyoz delilinde sahtecilik
Balyoz davasının Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yapılan yeniden yargılamasına bilirkişi raporu mahkemeye ulaştı. Davanın delilleri arasında yer alan ve üzerindeki yazıların Süha Tanyeri’ye ait olduğu iddia edilen iki adet CD ile ilgili rapor dün
Yeni Şafak

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.