ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
Kuzey Kore ile Güney Kore'nin arasından su sızmıyor
Dünya
Kuzey Kore ile Güney Kore'nin arasından su sızmıyor
Güney Kore Devlet Başkanı Moon Jae-in ve Kuzey Kore lideri Kim Jong-un’un bu yılki 3. zirvesinden iki ülke ilişkilerine, ortak projelere ve nükleer silahsızlanmaya ilişkin bir dizi karar çıktı. Liderlerin ve eşlerinin samimi fotoğrafları dikkat çekerken, Kuzey Kore Lideri Kim Jong Un, Güney Kore’nin başkenti Seul’e resmi ziyaret düzenleyeceği konusunda söz verdi.
IHA
Kore liderlerinden samimi pozlar
Dünya
Kore liderlerinden samimi pozlar
Kuzey Kore lideri Kim Jong-un, Güney Kore Devlet Başkanı Moon'u Pyongyang'taki havalimanında karşıladı. İki liderin kucaklaşması dikkati çekti.
AA
4 gündür
sorguda
Gündem
4 gündür sorguda
MİT’in Suriye’de yakaladığı Yusuf Nazik, 4 gündür sorgulanıyor. Yusuf Nazik’in verdiği bilgiler doğrultusunda sorgusunun bir süre daha uzatılabileceği ve ek gözaltı süresi istenebileceği öğrenildi.
Yeni Şafak
53 kişinin katili hakkında bir gerçek daha ortaya çıktı
Gündem
53 kişinin katili hakkında bir gerçek daha ortaya çıktı
Terörist Yusuf Nazik'in daha önce Suriye-Türkiye arasında yasa dışı yollarla insan kaçakçılığı yaptığı ortaya çıktı. Suriye'de iç savaşın başlamasıyla birlikte 2011-2013 arasındaki göç dalgasından dolayı bazı varlıklı Suriyelileri 2 bin dolar karşılığı Türkiye'ye ve Avrupa ülkelerine geçirdiği tespit edildi.
Diğer
Lazkiye paketi
Gündem
Lazkiye paketi
MİT’ten müthiş operasyon. Türkiye’deki “kaos senaryoları”nın önemli halkası olan Reyhanlı katliamının organizatörü Yusuf Nazik, Esed rejiminin en güçlü olduğu Lazkiye kentinde yakalanıp Türkiye’ye getirildi. 53 kişinin öldüğü saldırıya katıldığını itiraf eden Nazik, talimatı Suriye istihbarat yetkilisi “Hacı”dan aldıklarını söyledi.
Yeni Şafak
Bitmeyen bir dönüş
Hayat
Bitmeyen bir dönüş
Merve Akbaş Manguel’in Dönüş’ü iki arada bir derede kalmış bir adamı, Fabis’i tanıştırıyor bizimle. Kendisinin Roma’da geçirdiği güzel günleri bırakıp, kısa bir süreliğine Arjantin’e gitmesi gerek. Ama yapması gerekenleri yapamadan gerçeküstü bir maceraya atılıyor. Fabis’in bitmeyen yollar içinde kalan hikayesi absürd bir rüya gibi.
Yeni Şafak
THK’da değişim rüzgarı
Ekonomi
THK’da değişim rüzgarı
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Genel Sekreteri Dr. Öğretim Üyesi Erdal Dursun, Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı’na talip oldu.
Yeni Şafak
Lazkiye’de 5 terör kampı
Dünya
Lazkiye’de 5 terör kampı
Suriye’de Esed rejimi kontrolündeki Lazkiye ilinin kuzey kırsalında PKK ile yasadışı sol örgütlere ait eğitim kamplarındaki teröristler faaliyetlerini sürdürüyor.
Yeni Şafak

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.