Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Erdoğan'dan New York Times'a: Sen kimsin, haddini bil!
Erdoğan'dan New York Times'a: Sen kimsin, haddini bil!
Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı'nın (SETA) düzenlediği panelde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, New York Times gazetesini eleştirdi. Erdoğan, "Adeta Amerika'ya talimat veriyor, başka güçlere talimat veriyor. Sen bir gazetesin, haddini bileceksin. Erdoğan'ın Türkiye'sinde baskılar var, bu baskılara Amerika'nın, şunun bunun müdahalesini isteyeceksin. Bu haberi yapmakla kendi özgürlük alanının dışına çıkmak sureti ile Türkiye'ye müdahale ediyorsun. Sen kimsin, önce haddini bil" dedi.


AA
Erdoğan’dan New York Times’a sert tepki!
Erdoğan’dan New York Times’a sert tepki!
Erdoğan, New York Times'a sert tepki göstererek, 'Amerika'da bir New York Times diye paçavra var. Bu gazete daha önce yaptığı gibi bizimle ilgili yazı yayınladı. Türkiye'nin üzerinde kara bulutlar varmış. Her türlü fitnenin başını çeken iki yayın organı üzerinden bizi eleştirmişler. Gazetenin sahipleri hep aynı aile. Ermeni lobisine yakınlığı ile bilenen bu gazete son zamanlarda Pensilvanya ile işbirliği içinde' dedi.
IHA
Ankara Etimesgut  Yerel Seçim Sonuçları 2019 - CANLI
Ankara Etimesgut Yerel Seçim Sonuçları 2019 - CANLI
Seçim 2019 Ankara Etimesgut seçim sonuçları ne durumda? 31 Mart 2019 yerel seçim sonuçlarında hangi parti öne geçti Ankara Etimesgut ilçesinde partilerin oy oranları, canlı seçim sonuçları ve sandık sonuçları. Ankara Etimesgut belediye başkanlığı seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak seçim sonuçları sayfasında!
Yeni Şafak
Erdoğan'dan New York Times'a sert tepki
Erdoğan'dan New York Times'a sert tepki
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Mersin "Gerçekten hayret verici koalisyonlar var. Bu, eski Türkiye koalisyonu. New York Times diye bir gazete var. Bu gazete Sultan Abdulhamit'e suikast yapıldığında heyecanla duyurmuştu. Rahmetli Menderes'in idamını aynı şekilde duyurmuştu. Özal'ın ölümün bin bir hakaretle haber yapmıştı. Şimdi gözünü bize dikmişler. Yahu her yerin gazete olsa her yerinden kin aksa ne yazar"


DHA
New York Times'in 100 yıllık Türkiye kini
Dünya
New York Times'in 100 yıllık Türkiye kini
ABD’li bir aile tarafından yönetilen New York Times’ın Türkiye aleyhine gerçekleştirdiği karalama kampanyası, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dediği gibi Sultan Abdülhamit dönemine dayanıyor. New York Times'ın kin kusan manşetleri ve hedefindeki liderler sıralandı.
Diğer
DÜNYA BASINI
Dünya
DÜNYA BASINI
Amerikan New York Times gazetesi, saldırıyla ilgili istihbarat zayıflığına değiniyor. Kongre yönetiminin, bu olayın ardından, istihbarat birimlerini yeniden yapılandırmaya gideceklerini belirten gazete, terörle mücadele konusunda, sert önlemler içeren tasarıların kısa sürede yasalaşabileceği yorumunu yapıyor.
Yeni Şafak
Financial Times'ı Japonlar aldı
Dünya
Financial Times'ı Japonlar aldı
Asya'nın en büyük ekonomi haberleri ajansı olan Japon Nikkei'nin dünyaca ünlü İngiliz ekonomi gazetesi Financial Times'ı satın aldığı belirtildi.
AA
'Kral hasta' diyen NY Times'ın basımı durduruldu
Dünya
'Kral hasta' diyen NY Times'ın basımı durduruldu
Uluslararası New York Times gazetesi Tayland Kralı Bhumibol Adulyadej'in sağlığı ile ilgili haberini manşetten verecekken Taylanddaki baskı durduruldu.
DHA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.