ViewData["BodyClass"] = "search index effect"; ViewData["Category"] = "Arama"; ViewData["Linkname"] = "arama";IActionResult ViewData["Color"] = "cb0102"; }
Kraliyet'e yeni varis
Dünya
Kraliyet'e yeni varis
İngiliz Kraliyeti'nden yapılan resmi açıklamada, Meghan Markle ve Prens Harry'nin bebek beklediği açıklandı.
Yeni Şafak
İsrail'den Han El-Ahmer'e insanlık dışı operasyon
Dünya
İsrail'den Han El-Ahmer'e insanlık dışı operasyon
İsrail, Doğu Kudüs'teki Han El-Ahmer köyünü yıkma kararı aldı. Han El-Ahmer'de yaşayan Filistinliler, İsrail'in kararına karşı çıktı. İsrail güçleri, köy sakinlerini yerlerde sürükleyerek gözaltına aldı.
AA
Hiçbir ülke tam
güvende değil
Gündem
Hiçbir ülke tam güvende değil
TBMM Başkanı Yıldırım, küresel terörün sınır ve ülke tanımadığını belirterek, “Günümüzde hiçbir ülke tam olarak kendini güvende hissedemez. İstanbul ne kadar güvenliyse Londra da o kadar güvenlidir. Kahire ne kadar güvenliyse Washington da o kadar güvenlidir. Ortak sorunlarımıza samimiyetle çözüm aramalıyız” dedi.
Yeni Şafak
Civic hibrit 2021’de geliyor
Ekonomi
Civic hibrit 2021’de geliyor
Honda Türkiye Otomobil ve Motosikletten Sorumlu Satış, Pazarlama ve Planlama Genel Müdür Yardımcısı Bülent Kılıçer, yeni CR-V’nin ilk kez 7 koltuk seçeneği sunduğunu söyledi. Kılıçer, yeni CR-V’nin şimdiye kadar üretilen en büyük kabine de sahip olduğunu belirtti. Dış görünümünden motoruna, iç tasarımından teknolojisine kadar birçok özelliği ile fark yaratan beşinci nesil CR-V, 265 bin liradan başlayan fiyatlara sahip olacak.
Yeni Şafak
Riyad tehdit etti misliyle 
karşılık veririz
Dünya
Riyad tehdit etti misliyle karşılık veririz
Riyad yönetimi Kaşıkçı cinayeti nedeniyle gelen tepkiler ve yaptırım çağrılarına sert cevap verdi. Suudi Arabistan’ın resmi haber ajansına bir açıklama yapan yetkili, “Suudi Arabistan olası eylemlere fazlasıyla karşılık verecektir. S. Arabistan ekonomisi dünya ekonomisinde etkili ve hayati rol oynamaktadır” dedi.
Yeni Şafak
15 ABD firması
Türkiye yolunda
Ekonomi
15 ABD firması Türkiye yolunda
ABD ile ilişkilerin normalleşme sürecine girmesi yatırım yapmak için bekleyen ABD'li şirketleri de harekete geçirecek. TABA-AmCham Başkanı Ali Akat, "Bildiğim en az 15 tane yüz milyarlarca dolar yatırım yapacak ABD firması var. Her bir firmanın minimum 100 milyon dolar üzeri yatırımı Türkiye'ye aktarılacak" dedi.
Yeni Şafak
Ruhani ABD'yi suçladı: Nihai hedefleri
rejim değişikliği
Dünya
Ruhani ABD'yi suçladı: Nihai hedefleri rejim değişikliği
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ABD'nin ülkesinde nihai hedefinin "rejim değişikliği" olduğunu söyledi. Tahran Üniversitesi’nin yeni akademik yılı açılış töreninde yaptığı konuşmada Ruhani, ABD'nin İran'a karşı ekonomik ve psikolojik savaş yürüttüğünü ifade etti.
Yeni Şafak
Suudi Arabistan konsolosluğunda hareketli dakikalar
Gündem
Suudi Arabistan konsolosluğunda hareketli dakikalar
Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'nda bulunan 9 kişi, sivil plakalı dört araçla binadan çıktı. Bu kişilerden ikisi, 06 AH 5016 ve 34 ADK 536 plakalı iki ayrı araçla saat 22.35'te, üçü de 34 NL 1806 plakalı otomobille saat 22.50'de konsolosluktan ayrıldı. Üç kişinin konsolosluktan çıkarken ellerinde çantalar taşıdığı görüldü.
AA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.