Dünya Yeni Şafak’ı konuştu
Gündem
Dünya Yeni Şafak’ı konuştu
Yeni Şafak'ın, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetine ilişkin haberi dünyanın gündemine oturdu. Haber, dünya medyasında geniş yankı bulurken uluslararası ajanslar AFP ve AP, Yeni Şafak'ın ulaştığı ses kayıtlarını son dakika olarak geçti. Deutsche Welle, Sky News ve Al Jazeera televizyonları haberi canlı yayınlarına taşıdı. Kaşıkçı'nın yazılarının yayınlandığı Washington Post gazetesi de haberi son dakika olarak paylaştı.
Yeni Şafak
Bir olalım başarı gelir
Spor
Bir olalım başarı gelir
Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, bordo-mavili camianın tüm samimi duygularla yan yana ve omuz omuza olması gerektiğini belirterek, “Bir bütün olmayı başardıktan sonra kazanmayı alışkanlık haline getiren bir takım izlettirmek en büyük hedefimiz” diye konuştu.
Yeni Şafak
3 bin kişiyle
son test
Ekonomi
3 bin kişiyle son test
Açılışına sayılı günler kala, dünyanın en büyük havalimanlarından biri olan İstanbul Yeni Havalimanı’nda 3 bin yolcu, 3 uçak ve 150 ekipmanla yapılan son test başarıyla gerçekleştirildi.
Yeni Şafak
Hantal bürokrasi
tarihe karışacak
Gündem
Hantal bürokrasi tarihe karışacak
CİMER üzerinden bürokrasiye ilişkin vatandaştan gelen şikayetler üzerine daha önce de bürokratik hantallık ve oligarşiden yakınan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan harekete geçti.
Yeni Şafak
Düğüm çözülüyor
Gündem
Düğüm çözülüyor
Cemal Kaşıkçı cinayetinde sır perdesi aralanıyor.Türk polisi, Suud Başkonsolosluğunun ardından konuta da girdi. Bedeni parçalanan Kaşıkçı'nın getirildiği iddia edilen bina ve bahçedeki her şey didik didik arandı. Aramalarda luminol ve dedektör köpek de kullanılırken, konutun drone ile havadan fotoğrafları çekildi.
Yeni Şafak
Türkiye yatırımcı için süper güç
Ekonomi
Türkiye yatırımcı için süper güç
Food and Drink Federation (FDE) Başkanı Ian Wright, İstanbul’da katıldığı toplantıda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Türkiye’nin sürekli büyüyen ekonomisi ve genç nüfusu ile fırsatlar sunduğunu kaydeden Ian Wright, “Yatırımcılar açısından Türkiye bölgesel süper güç” dedi. Ian Wright, uluslararası gıda ve içecek firmalarının Türkiye’nin bu konumunu kullanarak stratejik yatırımlar yapabileceğini söyledi.
Yeni Şafak
Beşiktaş lime lime doğrandı
Spor
Beşiktaş lime lime doğrandı
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, “Ben Yusuf Namoğlu’na istifa çağrısında bulunmadım. Ama bir gerçek var ki Beşiktaş, TFF Başkanı ve yöneticileri ağırlıkta olunca lime lime doğranmaya başlandı. Şampiyonluklarımızda bile zorlandık” dedi .
Yeni Şafak
Ankara-Roma seferi başlıyor
Ekonomi
Ankara-Roma seferi başlıyor
Türk Hava Yolları, 60 yıl aradan sonra Ankara-Roma seferlerine başlamaya hazırlanıyor. Ankara ile Roma arasındaki ilk uçuşunu 1959 yılında gerçekleştiren Türk Hava Yolları, 60 yıl sonra 7 Ocak 2019 tarihinde iki başkenti yeniden buluşturacak.
Yeni Şafak

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.