Sel felaketinin yaşandığı Bozkurt ilçesinin kaymakamı değişti
Gündem
Sel felaketinin yaşandığı Bozkurt ilçesinin kaymakamı değişti
Selin vurduğu Kastamonu'nun Bozkurt ilçesinde kaymakam değişikliği yapıldı. Elazığ depremi sonrası Kemaliye'de başarılı organizasyon sağlayan ve geçen yıl sel bölgesinde görev yapan Giresun Dereli Kaymakamı Murat Atıcı, Bozkurt'a atandı. Mevcut Bozkurt Kaymakamı Okan Yenidünya ise Dereli'de görevlendirildi.
DHA
Vefa Ekibinden 78 yaşındaki Mehmet Amca'ya doğum günü sürprizi
Gündem
Vefa Ekibinden 78 yaşındaki Mehmet Amca'ya doğum günü sürprizi
Üsküdar'da Vefa Sosyal Destek Merkezi, torununun talebi üzerine 78 yaşındaki Mehmet Yenidünya'nın kapısını çalarak pastayla doğum günü sürprizi yaptı. Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, vefa ekibinin yaptığı doğum günü sürpriziyle ilgili sosyal paylaşım sitesinde bir paylaşım yaptı. Demiryürekin o paylaşımında, 'Onların kuşağının bu ülkede emeği var, katkısı var, hakkı var. Bizim de onlara hizmet etmeye niyetimiz, azmimiz ve de borcumuz var. Mehmet Amcamızın torununun Vefa Sosyal Destek Grubundan dedesinin doğum gününü kutlamamız ricasını tabi ki kıramazdık' ifadeleri yer aldı.
DHA
Merhaba hunhar yenidünya
Hayat
Merhaba hunhar yenidünya
Psikiyatr ve yazar Erol Göka’nın “İnternet ve Psikolojimiz” adlı kitabı Kapı Yayınları etiketiyle raflarda. Yaşadığımız çağa hunhar yenidünya kavramını yakıştıran Göka’ya göre, hayat internetleşirken, internet hayatlaşıyor.
Yeni Şafak
Tezgahlarda yenidünya şenliği
Ekonomi
Tezgahlarda yenidünya şenliği
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, hasatla birlikte tezgahları dolduran yenidünyada üretimin 12 bin tonlarda seyrettiğini, Türkiye'nin gerekli tüm üretim koşullarına sahip olduğunu bildirdi.
IHA

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.