Foto Galeri Çorumda maske takmamak için polise dakikalarca direnen kadından pişkin sözler Ne var ya daha yeni çıktım, dövecek misiniz?

Çorum'da maske takmamak için polise dakikalarca direnen kadından pişkin sözler: Ne var ya daha yeni çıktım, dövecek misiniz?

17 Eylül 2020
Koronavirüs salgınının etkileri hala sürüyor ancak vatandaşlar tedbirlere uymamakta direniyor. Çorum'da açık alanlarda getirilen maske takma mecburiyetine uymayan bir kadın, ceza yememek için dakikalarca polis ekiplerine direndi. Ekipleri çileden çıkaran kadının ikinci kez maskesiz sokağa çıktığının anlaşılması üzerine hakkında cezai işlem uygulandı. Elinde maskesi ile caddede gezen kadın, polisleri görünce ara sokağa girerek maskesini takmaya çalıştı. Ekiplere hakaretler yağdıran kadının, “Ne oldu ya, Ne var ya, ne var daha yeni çıktım. Olay çıkarmayın. Neden yakalıyorsunuz? Saldıracak mısınız? Dövecek misiniz?” sözleri 'pes' dedirtti.
12 FOTOĞRAF
BAŞLA
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.