Gündem 10 bin doları çalındı Ummanlı turist Taksimde gözyaşlarına boğuldu

10 bin doları çalındı: Ummanlı turist Taksim'de gözyaşlarına boğuldu

Ramazan Bayramı'nın son gününde İstiklal Caddesi'ne gezmeye çıkan Ummanlı turist, kendilerini polis olarak tanıtan 2 kişi tarafından götürüldüğü iş yerinde başına tabanca kabzası ile vurularak 10 bin doları gasp edildi. Turist, gözyaşına boğuldu.

Haber Merkezi DHA
10 bin doları çalındı: Ummanlı turist Taksimde gözyaşlarına boğuldu
Taksim'de 10 bin doları gasp edilen Ummanlı turistin gözyaşları.

Turist olarak Türkiye'ye gelen Ummanlı Halife Safara, Ramazan Bayramı'nın son gününde İstiklal Caddesi'ne gezmeye çıktı. Bu sırada Safara'nın yanına yaklaşan kimlikleri belirsiz 2 kişi, polis olduklarını söyleyip pasaport kontrolü yaptı. Ardından da Safara'yı bir iş yerine sokup, başına tabanca kabzasıyla vurdular. Üzerindeki 10 bin doları alıp, kaçtılar.

İhbar üzerine gelen polislere gözyaşı içerisinde yaşadıklarını anlatan Halife Safara, şüphelilerin ve parasının bulunmasını istedi. Polis ekipleri, şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.


Antalya'da maske takmamakta direnen turist gözaltına alındı
OYNAT 00:59
Antalya'da maske takmamakta direnen turist gözaltına alındı
Antalya'da kadın polis ekiplerinin maske takma uyarısını dinlemeyerek polislerin üzerine yürüyen Ürdünlü turist, polis ekipleri tarafından kelepçelenerek gözaltına alınıp karakola götürüldü. Turistin daha önce de polislere zorluk çıkararak maske takmamakta direndiği öğrenildi.

Üsküdar Sahili'ndeki denetimde atlı birliklere turistler yoğun ilgi gösterdi
OYNAT 00:59
Üsküdar Sahili'ndeki denetimde atlı birliklere turistler yoğun ilgi gösterdi
Koronavirüse karşı alınan önlemler kapsamında devam eden sokağa çıkma kısıtlamasının devam ettiği pazar günü Üsküdar Sahili'nde atlı birlikler denetim gerçekleştirdi. Atlı birliklere turistler yoğun ilgi gösterirken, denetim havadan da görüntülendi.


Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.