Gündem 4 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika... 4 terörist etkisiz hale getirildi

4 terörist etkisiz hale getirildi

TSK'dan yapılan açıklamaya göre Van ve Hakkari'de 4 PKK'lı öldürüldü. TSK yaptığı açıklamada, "Van/Gürpınar ve Hakkâri/Yüksekova kırsalında icra edilen operasyonlarda bölücü terör örgütü mensubu silahlı dört terörist etkisiz hale getirilmiştir" ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
TSK, Van/Gürpınar ve Hakkâri/Yüksekova kırsalında icra edilen operasyonlarda 4 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
TSK, Van/Gürpınar ve Hakkâri/Yüksekova kırsalında icra edilen operasyonlarda 4 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

TSK, Van ve Hakkari kırsalında düzenlenen terör operasyonlarında 4 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

İcra edilen operasyon neticesinde PKK'ya ait çok sayıda mühimmat ve silah da ele geçirildi.

TSK'nın açıklaması şu şekilde:

  • Van/Gürpınar ve Hakkâri/Yüksekova kırsalında icra edilen operasyonlarda bölücü terör örgütü mensubu silahlı dört terörist etkisiz hale getirilmiş, üç kalaşnikof piyade tüfeği, üç el bombası ve bir roketatar ele geçirilmiştir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.