Gündem Bakan Soyludan Özel Harekat alımlarına ilişkin açıklama

Bakan Soylu'dan 'Özel Harekat' alımlarına ilişkin açıklama​

Bakan Soylu'dan 'Özel Harekat' alımlarına ilişkin açıklama

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu "Polis Özel Harekat" alımları konusunda Yeni Şafak sosyal medya canlı yayınlarında önemli mesajlar verdi. Soylu, yaş şartı hakkında düzenleme yapıldığını ifade ederek "Özel Harekat Polis alımlarında yaş olarak 1 Ocak'ı esas alacağız" dedi. Soylu ayrıca, "Özel Harekat Polis alımlarında kızları da alacağız" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yeni Şafak sosyal medya canlı yayınında "Polis Özel Harekat" alımlarına ilişkin önemli mesajlar verdi
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yeni Şafak sosyal medya canlı yayınında "Polis Özel Harekat" alımlarına ilişkin önemli mesajlar verdi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu "Özel Harekat Polis alımlarında yaş olarak 1 Ocak'ı esas alacağız. Seçimin ardından bu değişikliği yapacağız" dedi.

Soylu şu ifadelere yer verdi:

"Özel Harekat Polis alımlarında yaş olarak 1 Ocak'ı esas alacağız. Seçimin ardından bu değişikliği yapacağız. Özel Harekat Polis alımlarında kızları da alacağız.

Tüm İslam aleminin bayramını tebrik ediyorum. Bayramlar ramazanlar bizi daha kuvvetli millet yapıyor. Bayramlar bizi özümüze döndürüyor. Bayramlar bizi tekrar yeniliyor."

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.