Gündem Başakşehirde korkunç olay Çarşafa sarılı cenin bulundu

Başakşehir'de korkunç olay: Çarşafa sarılı cenin bulundu

Başakşehir'de ağaçlık alanda çarşafa sarılı 4 aylık cenin bulundu. Sağlık ekipleri de ceninin 4-5 aylık olduğunu belirledi. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından cenin, ambulansla Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Polis ekipleri cenini ağaçlık alana bırakan kişi ya da kişileri bulmak için çalışma başlattı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi DHA
Başakşehirde korkunç olay: Çarşafa sarılı cenin bulundu
Başakşehir'de korkunç olay.

Başakşeihr'de ağaçlık alanda çarşafa sarılı 4 aylık cenin bulundu. Cenin, Adli Tıp Kurumu'na götürülürken, polis bırakan kişi ya da kişileri bulmak için çalışma başlattı.

ÇÖP POŞETİNDE BULUNDU

Başakşehir Güvercintepe Mahallesi'nde sabah saatlerinde ağaçlık alanda bulunan çöp poşeti camiye gelen bir kişinin dikkatini çekti. Durum, polise bildirildi. Polis, çöp poşetini açınca içinde çarşafa sarılı cenin olduğunu tespit etti. Sağlık ekipleri de ceninin 4-5 aylık olduğunu belirledi. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından cenin, ambulansla Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Polis ekipleri cenini ağaçlık alana bırakan kişi ya da kişileri bulmak için çalışma başlattı.

İNCELEME BAŞLATILDI


Mahallede oturan Mehmet Yaşar, "İncelemeler yapıldı. Bir vatandaş fark etmiş bu durumu. Cami bahçesinde bulunmuş" dedi. Bektaş Çetinkaya, "Fark eden ağabey dokunmuyor, ölü olduğunu fark ediyor. Polise durumu bildiriyor. Belli bir süre beklediler burada. İnceleme sonrasında götürdüler" diye konuştu.

Gaziosmanpaşa'da yeni doğan bebeğini çöpe attı
GÜNDEM
Gaziosmanpaşa'da yeni doğan bebeğini çöpe attı

Bebeğini çöpe atan anne ve anneanneye 15'er yıl hapis cezası verildi: İyi hal indirimi yok
GÜNDEM
Bebeğini çöpe atan anne ve anneanneye 15'er yıl hapis cezası verildi: İyi hal indirimi yok

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.