Gündem Başkandan Bilgi evine gelin daveti

Başkandan ‘Bilgi evine gelin’ daveti

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın başlamasının ardından ilçe genelinde bulunan eğitim merkezlerinin başında yer alan Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bilgi Evi’ni ziyaret etti.

Haber Merkezi Yeni Şafak
​Başkandan ‘Bilgi evine gelin’ daveti
Başkan Kartoğlu, Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bilgi Evi’ni ziyaret etti.

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın başlamasının ardından ilçe genelinde bulunan eğitim merkezlerinin başında yer alan Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bilgi Evi’ni ziyaret etti. Kültür sanattan akademik derslere kadar birçok alanda eğitimlerin verildiği bilgi evlerinden gençleri istifade etmeye çağıran Kartoğlu, gençlerin eğitimlerine katkı sağlamaktan mutluluk duyduklarını belirtti.

  • Başkan Kartoğlu, “Gençlerimizin eğitimleri için projeler hazırlıyoruz. Bilgiye kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmaları adına ilçemizin dört bir yanına bilgi evleri, gençlik merkezleri ve kütüphaneler yapıyoruz. Kültür sanattan akademik derslere ve kütüphanelere kadar birçok imkânı tek çatı altında topluyoruz” diye konuştu. Başkan Yasin Kartoğlu, eğitim merkezlerinin tamamında Kovid-19 tedbirlerinin alındığını söyledi.
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.