Gündem Başörtülülere nefret kusan Bülent Kökoğlu gözaltında

Başörtülülere nefret kusan Bülent Kökoğlu gözaltında

Havalimanında çektiği videoda başörtülülere nefret kusan Bülent Kökoğlu gözaltına alındı. Kökoğlu, havalimanında çektiği video ile başörtülülere hakaretler yağdırmıştı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Bülent Kökoğlu ile ilgili son dakika gelişmesi - Bülent Kökoğlu kimdir?
Başörtülü kadınlara ahlaksızca saldıran Bülent Kökoğlu.

İzmir'den İstanbul'a gelen ve havalimanında çektiği video ile başörtülülere ahlaksız ve terbiyesiz diyen Bülent Kökoğlu isimli şahıs gözaltına alındı.

Soruşturma çerçevesinde hakkında gözaltı kararı verilen Kökoğlu, emniyette sorguya alındı. Şüpheli, yarın ’Halkı kim ve düşmanlığa tahrik’ suçlaması çerçevesinde adliyeye çıkarılacak.

Kökoğlu, havalimanında çektiği video ile başörtülülere 'Her yerde pis başörtülüler var', 'Kara Fatmalar', 'Ninjalar' gibi hakaretlerde bulunmuştu.

Uzaktan şifa seansı sahtekarı

Uçakla İzmir'den İstanbul'a geldikten sonra Havalimanı'nda kamerasını açıp mütedeyyin insanlara hakaretler yağdırmaya başlayan Bülent Kökoğlu isimli densiz, izleyenleri şoke etti.

Kamerasına konuşarak kin kusan Bülent Kökoğlu, videoda İzmir'den geldiğini söylüyor ve arkasından geçen başörtülü kadına da hakaretler yağdırdıktan sonra ülkemize yönelik de çirkin ifadeler kullanıyor.

Kökoğlu olduğu öğrenilen kişi, sosyal medya profilinde yer alan bilgilere göre "uzaktan şifa seansı" yapan bir sahtekar.

Havalimanında çektiği videoyla başörtülülere nefret kustu!
OYNAT 01:39
Havalimanında çektiği videoyla başörtülülere nefret kustu!
İzmir'den İstanbul'a gelen ve havalimanında çektiği video ile başörtülülere ahlaksız ve terbiyesiz diyen Bülent Kökoğlu isimli vatandaş dindarlara nefret kustu. 'Her yerde pis başörtülüler, kara böcekler, Ninjalar var' diyen kişinin sözleri sosyal medyada çok büyük tepki topladı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.