Gündem Bitlisteki 4 teröristin etkisiz hale getirildiği operasyon başarıyla sonuçlandı

Bitlis'teki 4 teröristin etkisiz hale getirildiği operasyon başarıyla sonuçlandı

Güvenlik güçleri tarafından önceki gün bölücü terör örgütüne yönelik başlatılan operasyonda 4 terörist silahları ile birlikte etkisiz hale getirildi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi İHA
Bitlisteki 4 teröristin etkisiz hale getirildiği operasyon başarıyla sonuçlandı
Güvenlik güçlerimiz operasyonlarını başarıyla tamamlandı.

Bitlis ve Siirt il Jandarma Komutanlığının istihbarı çalışmaları neticesinde “Eren-11 Şehit Uzman Jandarma VI. Kademeli Çavuş. Eyüp Fidan 2021-136” operasyonu başarıyla sonuçlandı.

İHA

Operasyonda biri kadın 4 terörist etkisiz hale getirilirken, 2 adet Kalaşnikov piyade tüfeği, 100 adet Kalaşnikov piyade tüfeği fişeği, 8 adet Kalaşnikov piyade tüfeği şarjörü, 2 adet M-16 piyade tüfeği şarjörü, 2 adet el bombası, 2 adet sırt çantası, 2 adet şemsiye, 1 adet fotoğraf makinesi ve şarj cihazı, çeşitli miktarda yaşam, giyim malzemesi ve örgütsel doküman ele geçirildi.

İHA

İçişleri duyurdu: Dört terörist öldürüldü
GÜNDEM
İçişleri duyurdu: Dört terörist öldürüldü

Ele geçirilen malzemelerden delil niteliği taşıyanlar Bitlis Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı ile muhafaza altına alınırken, diğer malzemeler yerinde imha edildi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.