Gündem CHPli Özkoçun camdan Cumhurbaşkanı Erdoğanı izlediği anlar sosyal medyada alay konusu oldu

CHP'li Özkoç’un camdan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı izlediği anlar sosyal medyada alay konusu oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün partisinin grup toplantısında CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun başörtüsü için yasa teklifi hazırlatıp Meclis'e sundurmasını gündemine aldı. toplantı sonrası dikkat çeken bir kare objektiflere yansıdı. CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, gözleri dolu bir şekilde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı izledi. sosyal medyanda gündem olan ve ti'ye alınan kareyle ilgili konuşan Özkoç, Türk askerinin Katar'da görev alacak olmasını attığı bakıştan daha çok konuşulması gerektiğini söyledi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
CHPli Özkoç’un camdan Cumhurbaşkanı Erdoğanı izlediği anlar sosyal medyada alay konusu oldu
CHP'li Özkoç’un camdan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı izlediği anlar sosyal medyada alay konusu oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün partisinin grup toplantısında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başörtüsü için yasa teklifi hazırlatıp Meclis'e sundurmasını gündemine aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yasa teklifinin yeterli olmayacağını, başörtüsünün anayasa değişikliğiyle güvence altına alınması gerektiğini söyledi.

  • Kulislerde bu hamle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın CHP'ye gol attığı şeklinde yorumlanırken, AK Parti Grup Toplantısı sonrası dikkat çeken bir kare objektiflere yansıdı.

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, gözleri dolu bir şekilde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı izledi. O kare sosyal medyada alay konusu oldu:

Dünkü bakışına değindi

Bu gelişmenin ardından Engin Özkoç, bugün TBMM'de basın toplantısı düzenledi.

Basın açıklamasında dünkü ana değinen Özkoç, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bakışı yerine Türk askerinin Katar'daki Dünya Kupası'nın güvenliğini sağlamasını konuşmanın gerektiğini belirtti.

Özkoç konuya ilişkin, "Tayyip Erdoğan'a nasıl bakmışım.. Niye beni konuşuyoruz da gerçek meseleleri konuşmuyoruz. Türk askeri neden Katar'daki Dünya Kupası'nın güvenliğini sağlıyor. " dedi.

"Türk askeri neden Katar'daki Dünya Kupası'nın güvenliğini sağlıyor"

Engin Özkoç'un konuya ilişkin ifadelerinin tamamı şöyle: "Engin Özkoç, Recep Tayyip Erdoğan’a çok hüzünlü baktı onun yaptığı konuşmadan sonra. Yandaş medyanın bütün haberlerinde bu geçiyor. Küfür dilini kullanan, kirli bir dil kullanan, baskıcı bir yöntem kullanan, gençleri ve kadınları aşağılayan haz etmediğim bir insana nasıl bakıyorsam öyle baktım. Çok merak ediyorsanız aynı bu duygular içerisinde baktım. Niye beni konuşuyoruz da gerçek meseleleri konuşmuyoruz. Türk askeri neden Katar'daki Dünya Kupası'nın güvenliğini sağlıyor."

AK Parti'li vekile kalp durduran tedavi Pensilvanya’ya uzandı: O doktorun derin bağlantıları
Gündem

AK Parti'li vekile kalp durduran tedavi Pensilvanya’ya uzandı: O doktorun derin bağlantıları

Grip için hastaneye gelen AK Parti Milletvekili İsmail Ok’u, solunumu yavaşlatan ilaç vererek komalık eden doktor Ali Akçay’ın FETÖ yöneticileri Cemil Koca, Şerif Ali Tekalan ve Gülen’in kişisel doktoru Tuncay Delibaşı ile irtibatı çıktı. İYİ Parti’nin FETÖ politikasını eleştirip AK Parti’ye geçen Ok, Yeni Şafak’a “Oğlum doktor olmasa belki de ölecektim. Beni ellerinden çekip aldı. Doktorun kayıtları değiştirmeye, delilleri karartmaya çalıştığı tespit edildi” dedi.
6’lı masa AYM’yi Meclis’in üstünde konumlandırıyor: Bekir Bozdağ'dan öneriye tepki
Gündem

6’lı masa AYM’yi Meclis’in üstünde konumlandırıyor: Bekir Bozdağ'dan öneriye tepki

6’lı masanın açıkladığı anayasa, Anayasa Mahkemesi’ne (AYM), bireysel başvuru ile önüne gelen yasayı re'sen iptal yetkisi veriyor. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Böyle bir düzenleme yargısal aktivizmin önünü açar. AYM’yi, neredeyse Meclis’in yerine taşıyacak, sınırı belli olmayan çok geniş bir yetkiyi AYM'ye veriyor” dedi.
Gıda ihtiyacı dikey tarımla çözülecek: Maliyet düşüyor toprak ve suda büyük tasarruf sağlanıyor
Ekonomi

Gıda ihtiyacı dikey tarımla çözülecek: Maliyet düşüyor toprak ve suda büyük tasarruf sağlanıyor

Dünyada nüfusun etkisiyle gıdaya talep her geçen yıl artıyor. Bu ihtiyacı karşılamak için birçok ülkenin uygulamaya başladığı dikey tarım modeli Ankara’da da hayata geçti. Modele göre, atıkların yakılması ile ortaya çıkan ısı enerjisi tarım ürünlerinin üretiminde kullanılıyor. Bu sayede su ve toprak ihtiyacı yüzde 95 azalıyor, ürün maliyeti de yüzde 60’a yakın düşüyor.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.