Gündemİnceden itiraf CHP organizasyon yapmışsa sorun vardır

CHP'li İnce isyan etti: CHP organizasyon yapmışsa sorun vardır

İnce'den itiraf : CHP organizasyon yapmışsa sorun vardır

Geçtiğimiz yıl bugün halkın oylarıyla hayata geçirilen Anayasa Değişikliği Referandumunu protesto eden CHP'nin düzenlediği organizasyonlara kendi milletvekillerinden dahi tepki geldi. Yalova'daki etkinlikte konuşan CHP'li Milletvekili İnce, seste sürekli sorunlar yaşanmasının ardından "CHP organizasyon yapmışsa sorun vardır" cümlelerini kullandı.

Yeni Şafak
CHP'li İnce, mikrofonda sürekli arıza çıkması üzerine konuşmasına mikrofonsuz devam etti.
CHP'li İnce, mikrofonda sürekli arıza çıkması üzerine konuşmasına mikrofonsuz devam etti.

Milletin oylarıyla kabul edilen referandum değişikliğini protesto eden CHP, ülke genelinde oturma eylemlerini yapacağını açıklamıştı. Yalova'da düzenlenen etkinliğe organizasyondaki aksamalar damga vururken, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce "Bir yerde CHP organizasyon yapmışsa mutlaka aksaklık olur. Olmazsa şaşarım. Her yerde ya, Yalova'ya özgü de değil" cümlelerini kullandı.

Yalova kent merkezinde düzenlenen basın açıklamasına CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Yalova'nın CHP'li Belediye Başkanı Vefa Salman ile partililer katıldı.

"CHP organizasyon yapmışsa sorun vardır"

Cumhuriyet meydanındaki basın toplantısında bir konuşma yapmak isteyen İnce'nin konuşması sırasında mikrofonun sürekli bozulması nedeniyle adeta isyan eden İnce, "Bir yerde CHP organizasyon yapmışsa mutlaka aksaklık olur. Olmazsa şaşarım. Her yerde ya, Yalova'ya özgü de değil" dedi.

CHP'nin düzenlemiş olduğu programda kullanılan ses sisteminin Yalova Belediyesine ait olduğu gözlendi.

Okul için evden çıktı, Bali'ye kaçtı
Dünya

Okul için evden çıktı, Bali'ye kaçtı

En büyük hayali Endonezya'nın Bali adasına gitmek olan 12 yaşındaki çocuk, ailesinin itirazı üzerine hayatının en büyük maceralarından birine imza attı. Okula gitmek üzere evden çıkan çocuk hayalini gerçekleştirdi.
10 milyar dolarlık şov başlıyor: İlk uçaklar geldi
Ekonomi

10 milyar dolarlık şov başlıyor: İlk uçaklar geldi

Cumhurbaşkanlığı himayesinde Antalya’da düzenlenecek Türkiye’nin şova dayalı ilk havacılık organizasyonu Eurasia Airshow’da geri sayım başladı. 10 milyar dolarlık iş hacmi oluşturması planlanan şovun başlamasına 2 gün kala Türkiye’de ilk kez görücüye çıkacak pek çok hava aracı alanda yerini almaya başladı. Organizasyon kapsamında dünyada sadece bir adet olan Airbus A350-1000 uçağı da ilk kez Türkiye’ye gelecek.
Ermenistan’da protestolar yeniden başladı
Dünya

Ermenistan’da protestolar yeniden başladı

Ermenistan’ın başkenti Erivan’da hükümet karşıtı protestolar, yeniden başladı. Göstericiler, başkent Erivan’daki Puşkin, Tumanyan ve Parpetsi caddelerini kapatarak hükümet karşıtı sloganlar attı. Bu gelişmeden kısa süre sonra Başbakan Serj Sarkisyan istifa etti.
Gamze Özçelik: Kapanmam gerektiğini biliyorum
Hayat

Gamze Özçelik: Kapanmam gerektiğini biliyorum

Kurucusu olduğu dernekle tüm dünyaya yardım götüren ünlü oyuncu Gamze Özçelik, "Uzun süredir namaz kılıyorum. İman etmiş biri olarak kapanmak farz, Allah'ın emri. Kapanmam gerektiğini biliyorum, bunu inşallah başarabilirim" diye konuştu.
CHP ve Saadet'ten 'ittifak ve ortak aday' açıklaması
Gündem

CHP ve Saadet'ten 'ittifak ve ortak aday' açıklaması

CHP lideri Kılıçdaroğlu, partisinin genel merkezinde Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile bir araya geldi. Görüşme sonrası açıklama yapan Karamollaoğlu, ittifak ve aday soruna ''Bu sorularınızın cevapları hafta sonuna doğru ortaya çıkar'' dedi.