Gündem Cumhurbaşkanı At izi it izine karıştı

Cumhurbaşkanı: At izi it izine karıştı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, FETÖ ile mücadelede bazı kişilerce sergilenen yanlış tutumu eleştirdi. "Ben bir şey atayım da tutar' diyenler var" ifadelerini kullanan Cumhurbaşkanı, "At izi it izine karışmış vaziyette. Bu tür şeylerden uzak kalmak lazım" görüşünü dile getirdi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Cumhurbaşkanı: At izi it izine karıştı
FETÖ ile mücadele konusunda değerlendirmede bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bazı iddiaların ortaya atılmasının yanlış olduğunu söyledi.

"FETÖ'den ihraç edilenleri kriptolar seçti, asıl kriptolar ise hale görevde" iddiaları sorulan Cumhurbaşkanı, "Bunu söyleyenler kendilerine göre doğru da söyleyebilirler. Ama şu var ki at izi, it izine karışmış vaziyette. 'Ben bir şey atayım da nasılsa tutar' diyenler var. Bazıları böyle yapıyor. Bunlar doğru şeyler değil. Bu tür yanlışlıklardan uzak durmak lazım" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı, bazı suçlamalarla tutuklanan birtakım kişilerin işle hiç akalası olmadığını da belirterek, "O insana yaftayı yapıştırıyorlar" dedi.

Geri adım yok
GÜNDEM
Geri adım yok6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.