Gündem Cumhurbaşkanı Erdoğandan Bayram Mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bayram Mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'deki bayramlaşma törenine telefon üzerinden katıldı. Erdoğan partililere bayram mesajında, "Ayrılık içine girenler olabilir ama biz kardeşliğimizi güçlendirerek devam ettireceğiz" ifadesini kullandı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Cumhurbaşkanı Erdoğan.
Cumhurbaşkanı Erdoğan.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partililere seslendi.

Erdoğan, " Birçok ayrılıklar şunlar bunlar vesaire gibi kampanyalar içerisine girenler olabilir. Ama unutmayın ki bayramlar bizim birlikte, beraberlikte, dayanışmada en üst noktalara tırmandığımız günlerdir. Kardeşliğimizi böldürtmeyeceğiz ve bu kardeşliğimizi güçlendirerek devam ettireceğiz." dedi.

İHA
AK Partililerin bayramlaşma töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan, törende bulunanlara telefondan hitap etti.

Önlerinde belde, ilçe kongreleri ve il kongresi olduğunu ifade eden Erdoğan, "Ardından da büyük kongremiz var. Bütün bu kongrelerimizle beraber bu kongrelerden çok daha güçlenerek çıkacağız ve 2023'e de böyle hazırlanacağız." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bayramlaşmaya telefonla bağlandı
OYNAT 01:58
Cumhurbaşkanı Erdoğan bayramlaşmaya telefonla bağlandı
Kurban Bayramı dolayısıyla AK Parti Genel Merkezi'nde parti teşkilatıyla bayramlaşma programı düzenlendi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, sürpriz yaparak telefonla Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı aradı. Erdoğan, 'Birçok ayrılıklar, şunlar, bunlar, vesaire gibi kampanyalar içine girenler olabilir ama unutmayın ki bayramlar bizim birlikte, beraberlikte, dayanışmada en üst noktalara tırmandığımız günlerdir. Kardeşliğimizi böldürtmeyeceğiz ve bu kardeşliğimizi güçlendirerek devam ettireceğiz.' diye konuştu. Sarıeroğlu'nun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı telefonuna 'Reis' olarak kaydetmiş olması da dikkatlerden kaçmadı.


AK Parti'den CHP'ye bayram ziyareti
GÜNDEM
AK Parti'den CHP'ye bayram ziyareti

Milli Savunma Bakanı Akar: B planı hazır
GÜNDEM
Milli Savunma Bakanı Akar: B planı hazır

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.