Gündem Erdoğandan zamankaybetmeyin talimatı

Erdoğan’dan zaman kaybetmeyin talimatı

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, önceki gün Çankaya Köşkü'nde Yerel Yönetimler Politikalar Kurulu ile yaklaşık 1 saat 20 dakika görüşme yaptı.

Fazlı Şahan Yeni Şafak
Foto: Arşiv
Foto: Arşiv

Kurul üyeleri arasında görev paylaşımı yapılan toplantıda, kurulun çalışma sistemi ve atacağı adımlar değerlendirildi. Toplantıda Erdoğan’ın mahalli seçimler öncesinde kurulun yapacağı önerilerin büyük önem taşıdığını söylediği belirtildi. Kurula mahalli seçimler için vakit kaybetmeden çalışma başlatılması talimatını veren Erdoğan projeler üretilmesi, politika geliştirilmesi ve strateji oluşturulması için tavsiyelerde bulundu. Erdoğan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve ilgili kurumlarla sıkı bir işbirliği sağlanmasını da istedi.

BAŞKAN ŞÜKRÜ KARATEPE

Başkanvekilliği’ne Başdanışman Şükrü Karatepe’nin getirildiği Yerel Yönetim Politikaları Kurulu’nun hazırladığı raporlar ve ürettiği politikalar, mart seçimlerinde göreve gelecek belediye başkanları tarafından yakından takip edilecek.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.