Gündem Fotoğraf çekiminde gelin ve damadı köpek kovaladı Gelin çığlık atarak kaçtı

Fotoğraf çekiminde gelin ve damadı köpek kovaladı: Gelin çığlık atarak kaçtı

Rize’de, doğada düğün fotoğrafı ve klip çektiren Beyza Şimşek ile Çağlar Paliç'i, havalanan drona yönelen çoban köpeği kovaladı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi DHA
Fotoğraf çekiminde görülmemiş olay: Köpek kovaladı gelin çığlıklar içinde kaçtı​
Dron çekimi yapılırken köpek gelin ve damadı kovaladı.

Karadenizli müzisyen Çağlar Paliç ile Beyza Şimşek, Çamlıhemşin ilçesinde doğada düğün fotoğrafları çektirdi. Çat Kemer Köprüsü’ne çıkan çift, görüntü alan drona poz verdi.

Bu sırada dron sesinden ürken çoban köpeği, köprüdeki çiftin üzerine doğru koşmaya başladı. Paniğe kapılan gelin, çığlık atıp kaçtı. Bu anlar, görüntü alan Memiş Ali Yazıcı’nın dron kamerasına yansıdı.

Fotoğraf sanatçısı Memiş Ali Yazıcı, “Damat arkadaşım, hem söz yazarı hem de iyi bir solisttir. Yazdığı birçok şarkı var ve bunlardan bir tanesini düğün çekiminde söyledi. Ben de gün içindeki görüntüleri kullanarak bu şarkının çok anlamlı olabileceğini söyledim. Böylece hem evliliklerini hem de şarkıyı anlamlı kılacak olan bir klip çekmeye karar verdik. Tam o sırada köpek drona doğru koşarken gelinimiz de çığlıklar eşliğinde köprüde koşmaya başladı. Damat ve ben gelini sakinleştirmeye çalıştık. Hem doğası hem müziği hem de yaşadığımız macerasıyla eşsiz bir gündü” diye konuştu.

Sarıyer'de 'başıboş köpek' dehşeti: Ölümden dönen genç kız belediyeye isyan etti
HAYAT
Sarıyer'de 'başıboş köpek' dehşeti: Ölümden dönen genç kız belediyeye isyan etti

Rize'de 7 köpek merkeze inen ayıyı kovaladı
OYNAT 00:00
Rize'de 7 köpek merkeze inen ayıyı kovaladı
Rize Çamlıhemşin'de merkeze inen ayının 7 köpek tarafından kovalanması, güvenlik kameralarına yansıdı. Yaklaşık 400 metre köpeklerden kaçan ayı, daha sonra kameraların görüş açısından çıkıyor. Vatandaşlar, izledikleri ilginç görüntü karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.