Gündem Gelin arabasıyla gelip soygun yapıp gittiler

Düğün arabasıyla geldikleri cep telefoncuda soygun yaptılar

Gelin arabasıyla gelip soygun yapıp gittiler

Adana'da, cep telefonu mağazasına, plakaları 'Evleniyoruz' ve 'Mutluyuz' yazıları ile kapatılan otomobille gelen 2'si kadın 3 kişi, bin 500 lira değerindeki 2 cep telefonunu çaldı. İş yerini iki ay önce devralan Abdulvahap Kızıl ise "İş yerime geldiler. Otomobilin plakaları 'Evleniyoruz' ve 'Mutluyuz' yazılarıyla kapalıydı. 'Mutluyuz' dediler, benim mutlu mutlu iki cep telefonumu çaldılar. Şüphelilerden geri sadece banka kartı kaldı, şikayetçiyim" dedi.

DHA
Adana'da ilginç bir hırsızlık olayının mağduru olan işletmeci, şüphelilerden şikayetçi oldu.
Adana'da ilginç bir hırsızlık olayının mağduru olan işletmeci, şüphelilerden şikayetçi oldu.

Olay, Seyhan İlçesi Kıbrıs Caddesi'ndeki bir cep telefonu mağazasında meydana geldi.

Aldulvahap Kızıl'ın (36) işlettiği mağazanın önünde, plakaları 'Evleniyoruz' ve 'Mutluyuz' yazıları ile kapatılan otomobil durdu. Araçtan inen 50 yaşlarındaki kimliği belirsiz bir kişi iş yerine gelerek, "Eşimin cep telefonu suya düştü, düğünümüz var yola gideceğiz. Yeni bir telefon almamız gerek" dedi. Bin 500 lira değerinde bir telefon beğenen şüpheli, Kızıl'a hesap kartı vererek parayı buradan çekmesini istedi.

'Mutluyuz' dediler: 2 cep telefonunu çaldılar
OYNAT 00:00
'Mutluyuz' dediler: 2 cep telefonunu çaldılar
Adana'da, cep telefonu mağazasına, plakaları 'Evleniyoruz' ve 'Mutluyuz' yazıları ile kapatılan otomobille gelen 2'si kadın 3 kişi, bin 500 lira değerindeki 2 cep telefonunu çaldı. Olayın ardından güvenlik kamerası görüntüleriyle karakola giden dükkan sahibi hırsızlardan şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Bir telefon daha almak istedi

  • Kızıl da yanında çalışan personele kartı verip, parayı yan komşusunun post cihazından çekmesi için gönderdi. Bu sırada şüpheli, aldığı cep telefonunu otomobilde bulunan kadına verdi. Tekrar iş yerine gelen şüpheli, bu kez bir telefon daha almak isteğini belirtti. Beğendiği diğer telefonu da alan şüpheli, tekrar otomobile döndü.

Olay yerinden kaçtı

Kızıl'ın dalgınlığından faydalanan şüpheli olay yerinden kaçtı. Bir süre sonra iş yerine dönen Kızıl'ın personeli, kartın şifresinin yanlış olduğunu söyledi. Olayın ardından güvenlik kamerası görüntüleriyle karakola giden Kızıl, hırsızlardan şikayetçi oldu.

"Mutlu mutlu cep telefonlarımı çaldılar"

2 ay önce işyerini devraldığı ve borcu olduğunu belirten Kızıl, "İşyerime geldiler. Otomobilin plakaları 'Evleniyoruz' ve 'Mutluyuz' yazılarıyla kapalıydı. 'Mutluyuz' dediler, benim mutlu mutlu 2 cep telefonumu çaldılar. Şüphelilerden geri sadece banka kartı kaldı, şikayetçiyim" dedi.

Çaldığı 
115 bin lirayı iki günde harcamış
GÜNDEM
Çaldığı 115 bin lirayı iki günde harcamış

Hasta taklidi yapıp sıradaki hastanın parasını çaldı
GÜNDEM
Hasta taklidi yapıp sıradaki hastanın parasını çaldı

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.