Gündem Hakim ve savcı adaylarından Yargıtaya ziyaret

Hakim ve savcı adaylarından Yargıtay’a ziyaret

Ankara Adliyesi'nde staj yapan hakim ve savcı adayları, Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekili Mustafa Gökçe organizesinde Yargıtay’a çalışma ziyareti gerçekleştirdi. Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahin, adaylara bilgi ve tecrübelerini aktararak çeşitli tavsiyelerde bulundu.

Abone Ol Google News
Abdullah Sarica Yeni Şafak
Hakim ve savcı adaylarından Yargıtay’a ziyaret
Çalışma ziyareti kapsamında Yargıtay’da seminer düzenlendi.

Hakim ve savcı adaylarının bilgi ve görgülerinin arttırılması, hakimlik ve savcılık mesleğinin gerektirdiği bilgi ve beceriyi kazanarak bunu davranış haline getirmelerini sağlamak amacıyla önemli çalışma ziyaretleri gerçekleştirildi.

Ankara Adliyesinde staj yapan hakim ve savcı adayları, Ankara Adli Yargı Hakim ve Savcı Adayları Staj Koordinatörü Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekili Mustafa Gökçe organizesinde, Yargıtay Başkanlığı ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığını ziyaret etti.

Çalışma ziyareti kapsamında Yargıtay’da seminer düzenlendi.


Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahin, seminerde adaylara bilgi ve tecrübelerini aktardı, ayrıca çeşitli tavsiyelerde bulundu.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.