Gündem İçişleri Bakanlığı duyurdu Hakkari kırsalında iki terörist etkisiz hale getirildi

Hakkari kırsalında iki terörist etkisiz hale getirildi

İçişleri Bakanlığı duyurdu: Hakkari kırsalında iki terörist etkisiz hale getirildi

Yıldırım-2 Cilo Operasyonu kapsamında, Hakkari kırsalında iki terörist etkisiz hale getirildi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu operasyonla ilgili Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Yıldırım operasyonları 'yıldırım' gibi. Hakkari'den bir haber daha. Haberi biraz sonra gelir. Tebrikler kahramanlar. Allah ayağınıza taş değdirmesin" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi AA
Fotoğraf: Arşiv
Fotoğraf: Arşiv

İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, Yıldırım-2 Cilo Operasyonu kapsamında, Hakkari kırsalında, İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğünce müşterek operasyon gerçekleştirildiği belirtildi.

Operasyonlar sürüyor

Hava destekli operasyonda, iki teröristin silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildiği bildirilen açıklamada, bölgedeki operasyonun sürdürüldüğü de kaydedildi.

PKK'dan kaçan 3 terörist teslim oldu: 9 ayda teslim olan terörist sayısı 157'ye yükseldi
GÜNDEM
PKK'dan kaçan 3 terörist teslim oldu: 9 ayda teslim olan terörist sayısı 157'ye yükseldi

Bakanlık duyurdu: Yıldırım-12 Beşkaynak Operasyonu başladı
GÜNDEM
Bakanlık duyurdu: Yıldırım-12 Beşkaynak Operasyonu başladı

"Allah ayağınıza taş değdirmesin"

  • İçişleri Bakanı Süleyman Soylu operasyonla ilgili Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Yıldırım operasyonları 'yıldırım' gibi. Hakkari'den bir haber daha. Haberi biraz sonra gelir. Tebrikler kahramanlar. Allah ayağınıza taş değdirmesin." ifadelerini kullandı.

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.