Gündem Hamza Dağdan Sözcü ve TELE 1in İsviçre malı saat haberine sert tepki Yalanınız batsın

Hamza Dağ'dan Sözcü ve TELE 1'in 'İsviçre malı saat' haberine sert tepki: Yalanınız batsın

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'nin kuruluş yıl dönümü sebebiyle parti yöneticilerine ve milletvekillerine 'İsviçre malı saat' hediye ettiğini iddia eden CHP yandaşları Sözcü ve TELE 1'e sert tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Dağ, "Yalanınız batsın. Her zamanki gibi eleştirecek bir şey bulamadığınızda o koca yalanlarınıza sarılıyorsunuz. Hazımsızsınız, yüzsüzsünüz." dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Hamza Dağdan Sözcü ve TELE 1in İsviçre malı saat haberine sert tepki: Yalanınız batsın
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ

CHP yandaşları Sözcü ve TELE 1, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'nin kuruluş yıl dönümünde parti yöneticilerine ve milletvekillerine 'İsviçre malı saat' hediye ettiğini öne sürdü.

Sözcü tarafından yapılan haberde şu ifadeler kullanıldı:

"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP'nin kuruluş yıl dönümü vesilesiyle parti yöneticilerine ve milletvekillerine bir hediye gönderdi. İsviçre malı saatte Cumhurbaşkanlığı forsu ve Erdoğan'ın imzası bulunuyor."

AK PARTİ'DEN CEVAP GELDİ: HAZIMSIZSINIZ

Sözcü ve TELE 1'in bu iddiasının ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'dan açıklama geldi. Konuya ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Dağ, haberin doğru olmadığını ifade etti. Hamza Dağ paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Yalanınız batsın.

Her zamanki gibi eleştirecek bir şey bulamadığınızda o koca yalanlarınıza sarılıyorsunuz.

Hazımsızsınız, yüzsüzsünüz."

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.