Gündem İnceyi piyasayaFETÖcüler sürdü

İnce’yi piyasaya FETÖ’cüler sürdü

AK Partili Elitaş, "Fetullah, 15 Temmuz kahramanı Türk milletinin lideri Recep Tayyip Erdoğan'ı yıkabilmek için önce Meral Akşener'i, şimdi de Muharrem İnce'yi avuçlarına aldı ve piyasaya sürdü" dedi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Mustafa Elitaş
Mustafa Elitaş

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Kayseri'de yaptığı açıklamada, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ile TBMM'de uzun süredir görev yaptığını ve İnce'yi 15 yıldır tanıdığını belirtti. "CHP'de yalan ve iftira deyince Muharrem İnce'nin eline kimse su dökemez" diyen Elitaş, "Kılıçdaroğlu, iftira deyince akla gelen ilk isimdir, yalan ve iftira deyince de Muharrem İnce ilk akla geliyor. Aslında Muharrem İnce işin tabiatı gereği herkese iftira atıyor" dedi.

AVUÇLARINA ALDILAR

Elitaş, "Sen 2009 yılında TRT'te başörtülü muhabir ya da kameraman çalışıyor mu diye TBMM'ye soru soracaksın, bugün kalkıp başörtülü kız kardeşini kürsüye çıkaracaksın" diyerek şöyle konuştu: "Muharrem İnce cumhurbaşkanı adayı olmadan önce Fetullah Gülen'le görüşmek üzere bir ekip yolladı. Bu ekip, Fetullah Gülen tarafından İnce'nin aday olması konusunda ikna edildi. Fetullah, 15 Temmuz kahramanı Türk milletinin lideri Erdoğan'ı yıkabilmek için önce Meral Akşener'i, şimdi de İnce'yi avuçlarına aldı ve piyasaya sürdü."

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.