Gündem İzlandanın yalanı ortaya çıktı

İzlanda'nın yalanı ortaya çıktı

İzlanda cephesi tarafından ortaya atılan 'Konya havalimanı onaylı bir meydan değil, İzlanda'da kayıtlı değil' iddiasının doğru olmadığı ortaya çıktı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Milli takım kafilesinin bagajları inceleme odasından çıkartılıyor.
Milli takım kafilesinin bagajları inceleme odasından çıkartılıyor.

Konya Havalimanı’nın ICAO tarafindan onaylı ve DHMİ tarafından isletilen bir meydan olduğunu öğrenildi.

Uzmanlar, İzlanda’da yaşanan olayın sivil havacılık bağlamında değil de siyasi açıdan değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyor. Keflavik Havalimanı’nda kontrolün bu kadar uzamasının Türklere Avrupa'nın hala ön yargılı olmasından kaynaklandığı görüşü hakim.

İzlanda Ulusal Havaalanı ve Hava Navigasyon Servis Sağlayıcısı ISAVIA, milli takım kafilesinin 2 saat değil 80 dakika bekletildiğini açıkladı. Tüm sürecin 19.40 ile 21.00 arasında tamamlandığını belirten ISAVIA, bu sürecin bile uzun olduğunu kabul etti.

A Milli Futbol Takımımız, 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu'nda 9 Ekim 2016 tarihinde İzlanda ile yapacağı maç için yine başkent Reykjavik'e uçmuş ancak herhangi bir problem yaşamıştı.

İstanbul'da cuma namazı saat kaçta?
Gündem

İstanbul'da cuma namazı saat kaçta?

Müslümanlar için büyük bir öneme sahip mübarek cuma gününde bu hafta da vatandaşlar camileri dolduracak. Cuma namazına gidecek olanlar İstanbul'da cuma saatini arıyor. Camileri dolduracak cemaat İstanbul'da cuma namazı saat kaçta? sorusunun cevabını merak ediyor. Haberimizde İstanbul'da cuma namazı vakti ve ezan saatlerini bulabilirsiniz.
En güzel yazılı ve görsel Cuma mesajları
Gündem

En güzel yazılı ve görsel Cuma mesajları

En güzel cuma mesajlarını sizler için derledik. Müslümanlar için büyük bir öneme sahip mübarek cuma günlerinde vatandaşlar birbirlerine cuma mesajı atarak aralarındaki bağı güçlendiriyor. Sizler için hazırladığımız SMS olarak gönderebileceğiniz, Facebook, Twitter, sosyal medyada paylaşabileceğiniz cuma mesajlarını haberimizde bulabilirsiniz.
Yine sahnedeler: Erbakan'ın karşısındaydılar İmamoğlu'nun arkasındalar
Gündem

Yine sahnedeler: Erbakan'ın karşısındaydılar İmamoğlu'nun arkasındalar

İstanbul'daki seçimler için geri sayım sürerken CHP-HDP ve İyi Parti'nin ortak adayı Ekrem İmamoğlu'nun ABD'nin en önemli 'etki' kuruluşlarından biri olan Washington Yakın Doğu Politikaları Enstitüsü (WINEP) bağlantısı soru işaretlerine neden oldu. WINEP ile organik bağı olan isimlerin daha önce Türkiye'ye çok büyük zararlar veren adımların mimarı olması 'CHP adayını uluslararası arenada kimler destekliyor?' sorusunu beraberinde getirdi. Hatırlanacağı üzere Necmettin Erbakan, REFAH-YOL hükümetini iktidardan düşürenin WINEP ve Alan Makovsky olduğunu açıklayarak, 28 Şubat döneminin asıl mimarlarının da bu yapı olduğunu açıklamıştı. Erbakan'ı iktidardan eden Henri Barkey, Alan Makovsky gibi isimlerin yanı sıra Soner Çağaptay, Yurter Özcan, Faruk Loğoğlu gibi 'Arı Hareketi'nin önemli simaları bugün gelinen noktada İmamoğlu'nun arkasında yer alıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.