Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Gündem Boğaz ağrısı şikayetiyle hastaneye gitti Diline kokoreç yerken iğne battığı tespit edildi

Boğaz ağrısı şikayetiyle hastaneye gitti: Diline kokoreç yerken iğne battığı tespit edildi

İzmir'in Menemen ilçesinde, 42 yaşındaki Fatma Yüce'nin diline, kokoreç yerken iğne battığı ortaya çıktı. Boğaz ağrısı şikayetiyle hastaneye başvuran Yüce'nin diline yerleşen iğne, operasyonla alındı.

Haber Merkezi DHA
İzmir haber... Boğaz ağrısı şikayetiyle hastaneye gitti: Diline kokoreç yerken iğne battığı tespit edildi
Fatma Yüce yaşadıklarını anlattı.

Menemen ilçesinde, arkadaşlarıyla birlikte öğle yemeği için kokoreççiye giden Fatma Yüce, yemek yerken dilinde ve boğazında acı hissetti. Yaşadığı anlık acının üstünde durmayan Yüce, bir süre sonra yutkunurken ve yemek yerken hissettiği boğaz ağrısı nedeniyle doktora gitti. Yapılan kontrolde Yüce'nin diline iğne battığı tespit edildi. Fatma Yüce'nin dilindeki iğne, operasyonla alındı.

Şişlik şikayeti diye hastaneye gitti: Karnından 21 kiloluk tümör çıkartıldı
GÜNDEM
Şişlik şikayeti diye hastaneye gitti: Karnından 21 kiloluk tümör çıkartıldı

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Murat Songu, "Hastanın dil hareketiyle ağrıyı tarif ettiği durumlarda ayırıcı tanı için aklımıza gelen ilk şey; dil ve ağız tabanı tümörleri. Yaptığımız görüntülemede dilinde bir iğne durduğunu gördük. Daha çok bu tür şikayetlerle başvuruda bulunan hastaların, başörtülerini takarken ağızda tuttukları iğneyi yutmaları sonucu dil kökünde ya da dilde dışarı çıkarılamayan iğne bulunması çok sık rastladığımız bir durum. Ancak bu olayın yemek esnasında gerçekleşmiş olması çok şaşırtıcı" diye konuştu.

Baş dönmesi şikayetiyle hastaneye giden 49 yaşındaki adam beyninde tümör çıktı
GÜNDEM
Baş dönmesi şikayetiyle hastaneye giden 49 yaşındaki adam beyninde tümör çıktı

Kokoreç yerken olayın yaşandığını belirten Fatma Yüce, yuttuğu iğnenin kokoreçten mi yoksa ekmekten mi çıktığını bilmediği için işletmeden şikayetçi olmayı düşünmediğini söyledi. Yaşadıklarını anlatan Yüce, "Boğaz enfeksiyon teşhisi koyuldu ama iğne olduğu ortaya çıktı. Çok şaşırdım. Böyle bir şeyin başıma geleceğini düşünmezdim. Kokorecin içinde miydi yoksa ekmeğin içindeki bir maddeyi mi yutup yutmadığımı bilmediğim için şikayette bulunmayı düşünmüyorum" dedi.

Karın ağrısı şikayetiyle hastaneye gitti doktorlar bile şoke oldu
HAYAT
Karın ağrısı şikayetiyle hastaneye gitti doktorlar bile şoke oldu
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.