Gündem İzmirde CHPli Konak Belediyesi çöpleri sokaklara boşaltıyor

İzmir'de CHP'li Konak Belediyesi çöpleri sokaklara boşaltıyor

İzmir'de CHP'li Konak Belediyesi'nin ilçede bulunan bir mahalleye çöpleri boşaltması, İzmirliler'in tepkisini çekti.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
İzmirde CHPli Konak Belediyesi çöpleri sokaklara boşaltıyor
Hilal Mahallesi sakinleri çöplüğe dönen sokaklara isyan etti.

İzmir'in Konak ilçesinde bulunan Hilal Mahallesi, adeta çöp depolama alanına dönüştü. CHP'li Konak Belediyesi, ilçenin çöplerini mahallede bulunan bir sokağa boşaltıyor.

BELEDİYE ÇÖPLERİ MAHALLEYE BOŞALTIYOR

İlçenin göbeğindeki mahallede anlam verilemeyen bu durum vatandaşları isyan ettiriyor.

Sokağa biriktirilen çöplerin neden olduğu kötü koku ve pis görüntü nedeniyle CHP'li belediyeye tepki gösteren mahalleli, AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait Başdaş'a dert yandı.

MAHALLELİ İSYAN ETTİ

Konak Belediyesi tarafından soruna ilişkin herhangi bir çözüm üretilmezken, İzmir Büyükşehir Belediyesi de sessizliğe bürünmüş durumda.

"CHP BURADAN GİTMEDİĞİ SÜRECE İZMİR SELAMETE KAVUŞMAZ"

Öte yandan Konak'ta oluşan çöp dağları nedeniyle İzmir'deki CHP'li belediyelerin yönetiminden şikayet eden bir vatandaşın sözleri dikkat çekti.

İzmirli vatandaş,"45 senedir burada oturuyorum. Bornova’da da oturdum ben İzmir’in bütün yerlerini gezdim. Şu CHP buradan gitmediği müddetçe İzmir selamete çıkmaz" ifadelerini kullandı.

AK PARTİ'Lİ BAŞDAŞ BATUR'U TİYE ALDI

AK Parti Konak İlçe Başkanı Sait Başdaş Hilal Mahallesi'nde yaptığı bir videoyu yayınlayarak, yapılan bir araştırmada en başarılı 4'üncü belediye başkanı olarak gösterilen Abdül Batur'u "Bu ünvanı Hilal Mahallesi'ni çöp depolama alanına çevirerek almış olmalı" sözleriyle ti'ye aldı.

Sosyal medya hesabı üzerinden videolu paylaşım yapan Sait Başdaş paylaşımında, "Türkiye’nin en başarılı 4. İlçe Belediye Başkanı olan Sn Abdül Batur’u tebrik ediyorum. Konak’ın göbeğindeki Hilal Mahallesini çöp depolama alanı olarak kullanan Belediye Başkanımız ünvanını bu projeyle aldı kanımca" ifadelerini kullandı.

CHP'li Konak Belediyesi ilçenin çöplerini mahallenin ortasına boşalttı
OYNAT 00:46
CHP'li Konak Belediyesi ilçenin çöplerini mahallenin ortasına boşalttı
CHP'li Konak Belediyesinin, ilçenin çöplerinin Hilal Mahallesi'nin ortasına dökmesi İzmirlileri isyan ettirdi.


CHP çöpe battı
GÜNDEM
CHP çöpe battı

CHP’li belediyelerde çöp dağları geri döndü: Günlerdir toplanmıyor
GÜNDEM
CHP’li belediyelerde çöp dağları geri döndü: Günlerdir toplanmıyor

CHP’li Çeşme Belediyesi’nde çöpler günlerdir toplanmıyor
GÜNDEM
CHP’li Çeşme Belediyesi’nde çöpler günlerdir toplanmıyor

CHP'li belediyede grev krizi: Maltepe'de çöp dağları yükseldi
FOTOĞRAF 4
Title
DİSK'e bağlı Genel-İş ile Maltepe Belediyesi arasında toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşma sağlanamadı ve işçiler grev kararı aldı.
Title
İlçede grevin etkileri özellikle temizlik hizmetlerinde hissedilirken, sokaklarda, toplanmayan çöpler birikmeye başladı.
Title
Başta Bağdat Caddesi (Minibüs Yolu) ve Maltepe'nin birçok mahallesinde çöpler toplanmadığı için konteynerler dolarken, vatandaşlar çöp poşetlerini dolu olan konteynır ya da çöp bidonlarının yanına bırakmak zorunda kaldı.
Title
Maltepe'de grev nedeniyle toplanmayan çöpler sokaklarda birikti
CHP'li belediyede grev krizi: Maltepe'de çöp dağları yükseldi
Maltepe Belediyesi'nde toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin anlaşmazlıkla sonuçlanmasının ardından alınan grev kararı nedeniyle toplanmayan çöpler sokaklarda birikmeye başladı.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.