Gündem Kaftan içineafyon istifi

Kaftan içine afyon istifi

İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, gelen bir ihbar üzerine Bağcılar’da bulunan bir kargo şirketine uyuşturucu operasyonu düzenledi.

Hamdi Koçoğlu Yeni Şafak
Narkotik ekipleri, paketlenmiş kaftanlara emdirilmiş halde 20 kilo afyon sakızı ele geçirdi.
Narkotik ekipleri, paketlenmiş kaftanlara emdirilmiş halde 20 kilo afyon sakızı ele geçirdi.

Kanada’ya gönderilmek üzere paketlenen bir kıyafet kutusunu açan ekipler, gördükleri karşısında şok oldu. Narkotik ekipleri, paketlenmiş kaftanlara emdirilmiş halde 20 kilo afyon sakızı ele geçirdi. Operasyon anı polis kamerasına da yansırken, uyuşturucu tacirlerin yeni yöntemi şaşırttı.

Narkotik ekipleri şimdi uyuşturucu sevkiyatını organize eden tacirlerin peşine düştü. Son dönemde kargo şirketleri üzerinden uyuşturucu ticaretinin artması dikkat çekerken, uyuşturucu ile mücadele kapsamında kargo ofislerine takibin sıklaşacağı belirtildi.

KURT KAPANINA TAKILDILAR

Ayrıca 39 ilçede 178 kritik noktada gerçekleştirilen ‘kurt kapanı’ uygulamasında da Çamlıca gişelerde Şırnak’tan gelen bir otobüste yüklü miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi. Valizin sahibi 2 kadın gözaltına alındı.

Kırşehir hızlı treni bekliyor
GÜNDEM
Kırşehir hızlı treni bekliyor

Firar için
her yolu
denemiş
GÜNDEM
Firar için her yolu denemiş

Bu da Eagle
bedduası!
GÜNDEM
Bu da Eagle bedduası!

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.