Gündem Kastamonuda 95 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı

Kastamonu'da 95 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı

Kastamonu'da kar yağışı nedeniyle 95 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor. Özel İdare ekipleri, kapalı yolların açılması için çalışma yürütüyor.

Haber Merkezi AA
Kastamonuda 95 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı
Kastamonu'da kar yağışı ulaşımda aksamalara yol açtı.

İl Özel İdaresi yetkililerinden alınan bilgiye göre, kar yağışı özellikle yüksek rakımlı köylerde ulaşımda aksamaya neden oldu.

Araç'ta 11, Azdavay'da 3, Doğanyurt'ta 21, İhsangazi'de 5, Küre'de 8, Pınarbaşı'nda 13, Şenpazar'da 8 ve Tosya'da 26 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı.

Özel İdare ekipleri, kapalı yolların açılması için çalışma yürütüyor.

Tunceli-Erzincan kara yolu sis ve tipi nedeniyle ulaşıma kapatıldı
FOTOĞRAF 5
Title
Valilikten yapılan açıklamada, kentte hava şartlarının hayatı olumsuz etkilediği belirtildi.
Title
Açıklamada, sis ve tipi nedeniyle Erzincan sınırında bulunan Mutu Köprüsü ile Pülümür ilçe merkezi arasında kalan kara yolunun, ikinci bir duyuruya kadar tüm araçların geçişine kapatıldığı kaydedildi.
Title
Tunceli'de merkeze bağlı 10 köy ile Pülümür'de 40, Ovacık'ta 32, Çemişgezek'te 2, Hozat’ta 22, Nazımiye'de 21, Pertek'te 10 ve Mazgirt’te 8 olmak üzere toplamda 145 köy yolu ulaşıma kapandı.
Title
Valilik koordinesinde özellikle grup köy yollarında Özel İdare Genel Sekreterliği'ne bağlı karla mücadele ekiplerinin yol açma çalışmalarının sürdüğü bildirildi.
Title
Tunceli-Erzincan kara yolu sis ve tipi nedeniyle ulaşıma kapatıldı
Tunceli-Erzincan kara yolu sis ve tipi nedeniyle ulaşıma kapatıldı
Tunceli-Erzincan kara yolunun yoğun sis ve tipi nedeniyle ulaşıma kapatıldığı bildirildi. Tunceli'de merkeze bağlı 10 köy ile Pülümür'de 40, Ovacık'ta 32, Çemişgezek'te 2, Hozat'ta 22, Nazımiye'de 21, Pertek'te 10 ve Mazgirt'te 8 olmak üzere toplamda 145 köy yolu ulaşıma kapandı. Valilik koordinesinde özellikle grup köy yollarında Özel İdare Genel Sekreterliği'ne bağlı karla mücadele ekiplerinin yol açma çalışmalarının sürdüğü bildirildi.Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.