Gündem KHKyla atılan FETÖcülere destek veren CHPli Semih Balaban Sözlerimin arkasındayım

KHK'yla atılan FETÖ'cülere destek veren CHP'li Semih Balaban: Sözlerimin arkasındayım

KHK ile kamudan ihraç edilen FETÖ'cüler için "Suçsuz bir şekilde görevlerinden alındılar" diyen CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, sözlerini savundu. Tepkiler sonrası açıklama yapan Balaban, "Bir kez daha belirtiyorum ki yaptığım açıklamamdaki sözlerimin sonuna kadar arkasındayım" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
KHKyla atılan FETÖcülere destek veren CHPli Semih Balaban: Sözlerimin arkasındayım
CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban

CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, KHK ile ihraç edilen FETÖ'cülerin suçsuz yere kamu görevlerinden alındıklarını savundu. Balaban, FETÖ'cülere desteğini şu sözlerle dile getirdi:

"İADE EDECEĞİZ"

Özellikle 15 Temmuz bahane edilerek esas 20 Temmuz’da bu ülkede sivil bir darbe gerçekleştirildi. Binlerce insan suçsuz bir şekilde görevlerinden alındı. Herkese gerekli haklarını iade edeceğiz.

CHP'li Semih Balaban'dan KHK'yla atılan FETÖ'cülere destek: Suçsuz yere görevlerinden alındılar
GÜNDEM
CHP'li Semih Balaban'dan KHK'yla atılan FETÖ'cülere destek: Suçsuz yere görevlerinden alındılar

"ARKASINDAYIM"

15 Temmuz darbe girişimi sonrası kamudan ihraç edilen FETÖ’cülere CHP'den güvence veren son isim olan Balaban, tepkiler üzerine açıklama yaparak sözlerini savundu. Balaban, "Bir kez daha belirtiyorum ki yaptığım açıklamamdaki sözlerimin sonuna kadar arkasındayım" dedi.

FETÖ'ye KHK teminatında CHP kendisiyle yarışıyor: Bir destek de Manisa İl Başkanı Semih Balaban'dan
OYNAT 00:56
FETÖ'ye KHK teminatında CHP kendisiyle yarışıyor: Bir destek de Manisa İl Başkanı Semih Balaban'dan
CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban KHK ile memurluktan ihraç edilen FETÖ'cülere destek verdi.

15 Temmuz'un bahane edilerek insanların suçsuz şekilde görevlerinden alındığını savunan Balaban, 'KHK ile atılan arkadaşlarımızın yanındayız. İnşallah millet ittifakının iktidarında herkese haklarını iade edeceğiz.' diye konuştu.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.