Gündem Kılıçdaroğlu Köy muhtarı ve şehit ailesine haber verildi

Kemal Kılıçdaroğlu şikayetçi oldu - Kılıçdaroğlu için Meclis'e araştırma önergesi

Kılıçdaroğlu: Köy muhtarı ve şehit ailesine haber verildi

CHP, Ankara'nın Çubuk ilçesindeki şehit cenazesinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyla ilgili araştırma önergesi verdi. Öte yandan CHP Lideri Kılıçdaroğlu, kendisine saldıran şüphelilerde avukatı aracılığıyla şikayetçi oldu. Kılıçdaroğlu, TBMM'de düzenlenen özel oturumun ardından gazetecilere yaptığı açıklamada ise "Çubuk'a şehit cenazesine gitmeden önce aileyle ve muhtarla görüşüldü'' dedi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Kılıçdaroğlu'nun saldırıya uğradığı an.
Kılıçdaroğlu'nun saldırıya uğradığı an.

CHP Grup Başkanvekilleri Engin Altay, Özgür Özel ve Engin Özkoç, Sözleşmeli Er Yener Kırıkcı’nın Ankara’nın Çubuk ilçesine bağlı Akkuzulu Mahallesindeki cenaze töreninde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik linç girişimi ile ilgili araştırma önergesini Meclis'e verdi.

Kılıçdaroğlu şikayetçi oldu

Öte yandan CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Çubuk'ta kendisine saldıran şüphelilerden avukatı aracılığıyla şikayetçi oldu.

Köy muhtarı ve şehit ailesi ile görüşüldü

Kılıçdaroğlu, 23 Nisan kapsamında TBMM'de düzenlenen programa da katıldı. Buradan çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan CHP Lideri, "'Çubuk'a şehit cenazesine gitmeden önce aileyle ve muhtarla görüşüldü'' dedi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.