Gündem Marmaranın batısı için sağanak uyarısı

Marmara'nın batısı için sağanak uyarısı

Meteoroloji'den yapılan açıklamada Edremit Körfezi ve Çanakkale çevreleri ile Edirne’nin güney, Tekirdağ’ın batı ilçelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiği belirtildi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Marmaranın batısı için sağanak uyarısı
Arşiv

Bu akşam saatlerinden sonra Marmara’nın batısında görülecek olan sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların, Edremit Körfezi ve Çanakkale çevreleri ile Edirne’nin güney, Tekirdağ’ın batı ilçelerinde kuvvetli (21-50 kg/m2) olması bekleniyor.

Ani sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluk yaşanabilir.

TEDBİRLİ OLUN

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün uyarısında "Yapılan son değerlendirmelere göre; bu akşam saatlerinden sonra Marmara’nın batısında görülecek olan sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların, Edremit Körfezi ve Çanakkale çevreleri ile Edirne’nin güney, Tekirdağ’ın batı ilçelerinde kuvvetli (21-50 kg/m2) olması beklendiğinden ani sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir" ifadelerine yer verildi.

Meteorolojiden kuvvetli yağış uyarısı: Olumsuzluklara karşı dikkatli olun
GÜNDEM
Meteorolojiden kuvvetli yağış uyarısı: Olumsuzluklara karşı dikkatli olun

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.