Gündem MHPli İsmail Özdemir Kılıçdaroğlunun dokunulmazlığı kaldırılmalı

MHP'li İsmail Özdemir: Kılıçdaroğlu’nun dokunulmazlığı kaldırılmalı

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, kamu görevlilerini tehdit eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu’nun FETÖ’yü meşru göstermek ve PKK/PYD terör örgütüne destek çıkmak gibi her türlü söylemde bulunduğunu anımsatan Özdemir, "Kılıçdaroğlu’nun Meclis'te komisyonda bekleyen tüm dosyalarının görüşülmesi ve dokunulmazlığının kaldırılması gerekir" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi İHA
MHPli İsmail Özdemir: Kılıçdaroğlu’nun dokunulmazlığı kaldırılmalı
MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, sosyal medya hesabı üzerinden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

"TOPLUMSAL HUZURU HEDEF ALIYOR"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ’cüleri övmek, FETÖ’yü meşru göstermek, PKK/PYD terör örgütüne destek çıkmak, PYD’li teröristi ağırlamak ve kollamak gibi her türlü söylem ve fiilde bulunduğunu anımsatan Özdemir, "Toplumsal huzur ve barışı ortadan kaldırmaya yeltenen beyhude çabalar yürütüyor" dedi.

DOKUNULMAZLIĞI KALDIRILMALI

Kılıçdaroğlu’nun şimdi de kamu görevlilerine tehditlere koyulduğunu kaydeden Özdemir, "Hukuk devleti olmanın gereği yerine getirilerek, Kılıçdaroğlu’nun mecliste komisyonda bekleyen tüm dosyalarının görüşülmesi ve dokunulmazlığının kaldırılması gerekir. Ülkemizin ve milletimizin dirlik, birlik ve huzurunu bozmaya kimse cüret edemez" ifadelerini kullandı.

Bu iddiası da boş çıktı
GÜNDEM
Bu iddiası da boş çıktı

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na tepki: Vesayet günleri geride kaldı
GÜNDEM
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na tepki: Vesayet günleri geride kaldı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.