Gündem Pençe Harekatında bir terörist daha etkisiz hale getirildi

Pençe Harekatı'nda bir terörist daha etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, "Irak'ın kuzeyindeki Hakurk bölgesinde başarılı şekilde devam eden Pençe Harekâtı'nda 1 PKK’lı terörist daha etkisiz hale getirilerek toplam etkisiz hale getirilen terörist sayısı 49 oldu" denildi

Abone Ol Google News
Haber Merkezi AA
Pençe Harekatında bir terörist daha etkisiz hale getirildi
Pençe Harekatı

Irak kuzeyindeki Hakurk bölgesinde devam eden Pençe Harekatı'nda 1 PKK'lı terörist daha etkisiz hale getirilerek, toplam etkisiz hale getirilen terörist sayısı 49 oldu.

Bakanlığın Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Irak'ın kuzeyindeki Hakurk bölgesinde başarılı şekilde devam eden Pençe Harekâtı'nda 1 PKK'lı terörist daha etkisiz hâle getirilerek, toplam etkisiz hale getirilen terörist sayısı 49 oldu. Harekât kapsamında son olarak 3 kilogramlık amonyum nitrat ana imha hattına bağlı infilaklı fitil elektrikli fünyesi ve kablo tespit edildi. Kablonun devamında yaklaşık 5 kilogramlık bir amonyum nitrat ana imha hattı daha bulunarak imha edildi" denildi.

Hakurk'ta Pençe Harekatı ile PKK'nın depoları imha edildi
GÜNDEM
Hakurk'ta Pençe Harekatı ile PKK'nın depoları imha edildi

İdlib sabotajı Fırat’ın doğusu için oyalama
DÜNYA
İdlib sabotajı Fırat’ın doğusu için oyalama

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.