Gündem Sel sularına gömülen araçtakiler kepçeyle kurtarıldı

Osmaniye haber: Sel sularına gömülen otomobildeki iki kişi kepçeyle kurtarıldı

Sel sularına gömülen araçtakiler kepçeyle kurtarıldı

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde iki gündür etkili olan sağanak yağış sonrası oluşan sel sularının ortasında otomobil ile mahsur kalan iki kişi kepçe yardımıyla kurtarıldı. Kurtarılma anı cep telefonuyla saniye saniye görüntülendi.

Haber Merkezi IHA
Otomobildekilerin imdadına kepçe yetişti.
Otomobildekilerin imdadına kepçe yetişti.

Osmaniye'de sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi. Yağış sonrası oluşan sel Çatalhöyük mevkisinde köprünün yıkılması sonucu Kadirli-Adana karayolunu ulaşıma kapattı.

Kepçeyle kurtarıldılar

Adana istikametinden Kadirli'ye gelen iki kişi otomobilleri ile sele yakalandı. Bir anda suya gömülen otomobil içerisindeki biri kadın 2 kişi mahsur kaldı.

Cep telefonuyla yardım isteyen 2 kişinin imdadına yol açma çalışmasına katılan kepçe yetişti. Otomobilden çıkan iki kişi kepçeye alınarak kurtarıldı.

O anlar ise kepçe operatörü tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Sel sularına gömülen araçtan kepçeyle kurtarıldılar
OYNAT 01:21
Sel sularına gömülen araçtan kepçeyle kurtarıldılar
Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde iki gündür etkili olan sağanak yağış sonrası oluşan sel sularının ortasında otomobil ile mahsur kalan iki kişi kepçe yardımıyla kurtarıldı.
/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.