Gündem Selçuk Bayraktardan kendisini hedef alan profesöre okkalı yanıt Utanmanız gereken yaptığınız soykırım ve katliamlardır

Selçuk Bayraktar'dan kendisini hedef alan profesöre okkalı yanıt: Utanmanız gereken yaptığınız soykırım ve katliamlardır

Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, bir açıklamasında kendisine eğitim verdikleri için 'utanç duyduğunu' ifade eden MIT Profesörü Max Tegmark'e sosyal medya hesabından sert bir yanıt verdi. Akademisyenin ismini ilk kez duyduğunu ifade eden Bayraktar, "Utanmanız gereken yaptığınız soykırım ve katliamlardır. Biz topraklarımızı geri aldık. Bundan da ancak gurur duyarız." dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Selçuk Bayraktardan kendisini hedef alan Profesör Max Tegmarka okkalı yanıt: Utanmanız gereken yaptığınız soykırım ve katliamlardır​​
Selçuk Bayraktar

ABD'nin dünyaca ünlü üniversitesi Massachusetts Institute of Technology'de (MIT) görev yapan profesör Max Tegmark skandal bir çıkışa imza atarak, Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar'ı hedef aldı. Türkiye'nin İHA ve SİHA alanında gelişmesini hazmedemeyen MIT profesörü, Almanya'da günlük yayımlanan Handelsblatt Gazetesi'ne yaptığı açıklamada, ''Selçuk Bayraktar'a burada eğitim verdiğimiz için utanıyorum." ifadelerini kullandı.

Hazımsızlığın böylesi: Selçuk Bayraktar'ın MIT'deki hocasından şok sözler
DÜNYA
Hazımsızlığın böylesi: Selçuk Bayraktar'ın MIT'deki hocasından şok sözler

Bayraktar, kendisine eğitim verdikleri için 'utanç duyduğunu' ifade eden Profesör Tegmark'e sosyal medya hesabından yanıt verdi.

HADDİ AŞAN PROFESÖRE OKKALI YANIT: UTANMANIZ GEREKEN YAPTIĞINIZ SOYKIRIMLARDIR

Akademisyenin ismini ilk kez duyduğunu ifade eden Bayraktar, "Utanmanız gereken yaptığınız soykırım ve katliamlardır. Biz topraklarımızı geri aldık Bundan da ancak gurur duyarız" dedi.

Bayraktar paylaşımında, "MIT'de görevli ismini ilk defa duyduğum sözüm ona bir akademisyen, Karabağ Hrkt. döneminde, bir mülakatta 'Selçuk Bayraktar'a eğitim verdiğimiz için utanıyoruz' demiş. Utanmanız gereken yaptığınız soykırım ve katliamlardır. Biz topraklarımızı geri aldık. Bundan da ancak gurur duyarız!" ifadelerini kullandı.

Dünya medyasının manşetleriyle Türkiye'nin SİHA başarısı
GÜNDEM
Dünya medyasının manşetleriyle Türkiye'nin SİHA başarısı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.