Gündem Sırbistan Cumhurbakanı Vuçiç Türkiyeye geliyor

Sırbistan Cumhurbakanı Vuçiç Türkiye'ye geliyor

Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçiç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak 18 Ocak'ta Türkiye'ye gelecek. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, Sırbistan Cumhurbaşkanı Vuçiç'in, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın davetlisi olarak 18 Ocak'ta Türkiye'ye resmi ziyarette bulunacağını açıkladı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi DHA
Sırbistan Cumhurbakanı Vuçiç Türkiyeye geliyor
Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçiç

Türkiye Sırbistan Yüksek Düzeyli İşbirliği Konseyi üçüncü Toplantısı nedeniyle Türkiye'ye yapılacak ziyarete ilişkin İletişim Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçiç, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın davetine icabetle, 18 Ocak 2022 tarihinde ülkemize resmi bir ziyaret gerçekleştirecektir. Ziyaret kapsamında, Türkiye-Sırbistan Yüksek Düzeyli İşbirliği Konseyi'nin Üçüncü Toplantısı, Sayın Cumhurbaşkanımız ve Cumhurbaşkanı Sayın Vuçiç'in riyasetlerinde Ankara'da icra edilecektir. İlgili Bakanların iştirakiyle tertiplenecek Konsey Toplantısında, Türkiye-Sırbistan ilişkileri tüm veçheleriyle gözden geçirilecek, ikili işbirliğinin derinleştirilerek geliştirilmesi için atılabilecek adımlar ele alınacaktır. Başta Balkanlar olmak üzere, barış ve istikrarın korunması anlayışı temelinde bölgesel ve uluslararası gelişmeler hakkında da görüş alışverişinde bulunulacaktır" ifadeleri yer aldı.

Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic: Boşnakların olmadığı bir Priboj düşünmek mümkün değil
DÜNYA
Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic: Boşnakların olmadığı bir Priboj düşünmek mümkün değil

Türkiye ve Sırbistan bayraklarını yerde bırakmadı
DÜNYA
Türkiye ve Sırbistan bayraklarını yerde bırakmadı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.