Gündem Sırbistan Cumhurbaşkanı Türkiyede Erdoğan ile görüşmelerim her zaman verimli

Sırbistan Cumhurbaşkanı Türkiye'de:  Erdoğan ile görüşmelerim her zaman verimli

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic ile Vahdettin Köşkü’nde bir araya geldi. Sırbistan medyasına konuşan Vucic, Türkiye için “bölgede büyük bir güç” yorumunu yaparken, “Erdoğan ile görüşmelerim her zaman çok verimli geçiyor. Bugün de çok memnun ayrılıyorum” dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Sırbistan Cumhurbaşkanı Türkiyede: ​Erdoğan ile görüşmelerim her zaman verimli
Cumhurbaşkanı Erdoğan - Aleksandar Vucic

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic ile Vahdettin Köşkü’nde bir araya geldi. Görüşme basına kapalı olarak gerçekleştirildi. Vucic, Erdoğan ile görüşmesinin ardından Sırbistan’ın resmi haber ajanı Tanjug’a açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Sırbistanlı mevkidaşıyla görüştü
GÜNDEM
Cumhurbaşkanı Erdoğan Sırbistanlı mevkidaşıyla görüştü

Vucic, Erdoğan’ın yıl sonuna kadar Sırbistan’a ziyaret gerçekleştireceğini ifade ederek, “Ekonomi ve Sırbistan’daki Türk yatırımlarını ele aldık. Bölgesel ve ikili iş birliğini de görüştük. Türkiye bölgede büyük bir güç.” diye konuştu.

"Erdoğan ile görüşmelerim her zaman çok verimli geçiyor"

  • Vucic, iki ülke sınırlarının en kolay ve az belgeyle geçilmesini de görüştüklerini belirtti. Vucic, “Erdoğan da uzlaşmacı bir çözümden yana. Erdoğan ile görüşmelerim her zaman çok verimli geçiyor. Bugün de çok memnun ayrılıyorum.” dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.