Gündem Sur Belediyesinden öğrencilere kırtasiye desteği

Sur Belediyesi’nden öğrencilere kırtasiye desteği

Sur Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdullah Çiftçi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bedii ÖTER ve beraberindekilerle beraber Tanoğlu, Kabasakal ve Gölpınar ilk ve ortaokullarında incelemelerde bulundu.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Sur Belediyesi’nden öğrencilere kırtasiye desteği
Sur Belediyesi

Öğrencilerle bir araya gelen Kaymakam Çiftçi: Maske, mesafe ve hijyen kuralları hakkında bilgiler vererek “Pandemi sonrası öğrencilerimizin durumlarını görme fırsatı bulduk. Hızlı bir çalışma ile pandemi sürecinin oluşturduğu kayıpları telafi etme noktasında özel bir gayret içinde olacağız” dedi.

Okullarla ilgili İdareci ve öğretmenlerden bilgi alan Kaymakam Abdullah Çiftçi beraberinde getirdiği kırtasiye malzemelerini öğrencilere dağıtarak sevinçlerine ortak oldu.

Tanoğlu Cami İmamı Mehmet Şefik Aba’nın daha önce camiye gelen öğrencilere öğretici videolar izletmek için dizüstü bilgisayar talebini de karşılayan Çiftçi: “Çocuklarımızın devletine milletine ve bayrağına bağlı, ahlaklı bir nesil olarak yetişmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.