Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Gündem Taksimde uygulamada ilginç savunma Çakarı çocuğum için almıştım

Taksim’de uygulamada ilginç savunma: Çakar'ı çocuğum için almıştım

Taksim’de, polis ekipleri tarafından kapsamlı bir şekilde “Yeditepe Huzur Uygulaması” gerçekleştirildi. Özel harekat polisleri ve polis helikopterinin de destek verdiği uygulamada durdurulan bir otomobilin bagajından bıçak, sopa, sahte kimlik ve çakar çıktı. Ekipler tarafından gözaltına alınan şahıs, “Çakar kullanmıyorum o sadece çocuğum için göstermiştim ödevi vardı onun için yapmıştım” dedi.

Haber Merkezi İHA
Taksim’de uygulamada ilginç savunma: Çakarı çocuğum için almıştım
Araçtaki aramalar sonucu bıçak, sopa ve bir adet çakar çıktı.

İstanbul ’un çeşitli noktalarında özel harekat destekli asayiş denetimi yapıldı. Havadan da helikopter ile desteklenen denetimler gerçekleştirildi.

Taksim Meydanı’ndaki denetimlere, özel harekat destekli emniyet müdürlüklerine bağlı ekiplerce asayiş denetimi yapıldı. Oluşturulan kontrol noktalarının güvenliğini polisler sağlarken, polis helikopteri denetimlere destek verdi.

Taksim Meydanı’nda oluşturulan kontrol noktalarında ekipler, şüpheli gördükleri araçları durdurarak didik didik aradı. Araç içindeki kişilerin kimlik sorgulamaları ve üst aramaları yapıldı.

Taksim’de uygulamada ilginç anlar: Çakar kullanmıyorum, çocuğum için almıştım
OYNAT 00:59
Taksim’de uygulamada ilginç anlar: Çakar kullanmıyorum, çocuğum için almıştım
Taksim'de polis ekipleri tarafından kapsamlı bir şekilde “Yeditepe Huzur Uygulaması” gerçekleştirildi. Özel harekat polisleri ve polis helikopterinin de destek verdiği uygulamada durdurulan bir otomobilin bagajından bıçak, sopa, sahte kimlik ve çakar çıktı. Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan şahıs, “Çakar kullanmıyorum o sadece çocuğum için göstermiştim ödevi vardı onun için yapmıştım” dedi.


“Çakar kullanmıyorum o sadece çocuğum için göstermiştim”

Polis ekiplerinin şüpheli olarak durdurduğu bir araçta arama yapıldı. Araçtaki aramalar sonucu bir adet bıçak bir adet sopa ve bir adet çakar çıktı. “Çakar kullanmıyorum o sadece çocuğum için göstermiştim ödevi vardı onun için yapmıştım” dedi. Bıçak ve sopa için ise şu ifadeleri dile getirdi “Bıçak kullanılan bir şey değil, ava gidiyorum onun için yanımda. Sopa da herhangi bir kavga anında kendimi korumak için” ifadelerini kullandı.

Polis uygulama noktasında yakalandı: Hemen izole alana alındı
KORONAVİRÜS
Polis uygulama noktasında yakalandı: Hemen izole alana alındı

Usturayı çıkarınca 
polis yetişti
GÜNDEM
Usturayı çıkarınca polis yetişti

Polis her yerde o aracı arıyor: Uygulamaya girmemek için polis motosikletine çarpıp kaçtı
GÜNDEM
Polis her yerde o aracı arıyor: Uygulamaya girmemek için polis motosikletine çarpıp kaçtı

Kısıtlamada
sokağa çıktılar "Siz bize ceza yazamazsınız"
diyerek polise
hakaret ettiler
GÜNDEM
Kısıtlamada sokağa çıktılar "Siz bize ceza yazamazsınız" diyerek polise hakaret ettiler

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.