Gündem Türk Yıldızlarından nefes kesen gösteri

Türk Yıldızları'ndan nefes kesen gösteri

Türk Hava Kuvvetleri’nin akrobasi timi Türk Yıldızları, Eskişehir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 96'ıncı yıl dönümü nedeniyle nefes kesen bir gösteriye imza attı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi IHA
Türk Yıldızları Eskişehirde gösteri yaptı Eskişehir haber
Türk Yıldızları, manevraları ile izleyicileri büyüledi.

Eskişehir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 96’ncı yıl dönümü dolayısıyla uçuş yapan Türk Yıldızları nefes kesen bir gösteriye imza attı.

Sazova Bilim, Kültür ve Sanat Parkı’nda Türk Hava Kuvvetleri’nin akrobasi timi Türk Yıldızları tarafından düzenlenen gösteri adeta nefesleri kesti.


Vatandaşların meraklı gözleri arasında semalarda akrobatik hareketlerini yapan Türk Yıldızları, manevraları ile izleyicileri büyüledi. 7 uçağın birbirinden zor akrobasi hareketi, vatandaşlara heyecanlı dakikalar yaşatırken bu anlar da kamera ve cep telefonları ile kaydedildi.


Duygularını dile getiren vatandaşlar gösteriyi çok iyi bulduklarını emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini belirtti.

Türk Yıldızları KKTC'de izleyenleri büyüledi
OYNAT 01:23
Türk Yıldızları KKTC'de izleyenleri büyüledi
Türk Hava Kuvvetleri'nin akrobasi timi Türk Yıldızları, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlamaları çerçevesinde Girne semalarında gösteri düzenledi. Türk Yıldızlarının gösterisi, uçakların gökyüzünde kalp çizmesiyle sona erdi.

Türk Yıldızları ve SOLOTÜRK'ten nefes kesen gösteri
GÜNDEM
Türk Yıldızları ve SOLOTÜRK'ten nefes kesen gösteri

Türk Yıldızları izleyenleri hayran bıraktı
GÜNDEM
Türk Yıldızları izleyenleri hayran bıraktı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.