Gündem Türkiye Rusyayı vurunca rezil oldular

Türkiye Rusya'yı vurunca rezil oldular

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, gazeteci Aslı Aydıntaşbaş, paralel örgüt mensubu Emre Uslu ve Gülen grubunun twitter'daki ablası Nisanur Efsa, Türkiye sınırlarını ihlal eden Rus uçağını vurunca daha önce söyledikleri ve yazdıkları ile gündeme geldiler. Türkiye'nin Rusya'ya karşı bir yaptırımda bulunamacağını belirten açıklamalar sosyal medyada dalga konusu oldu.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Gazeteci Aslı Aydıntaşbaş, 6 Ekim'de attığı twette, Rusya'nın Erdoğan'ın uyarılarını hiç dikkate almadığını yazmıştı.
Gazeteci Aslı Aydıntaşbaş, 6 Ekim'de attığı twette, Rusya'nın Erdoğan'ın uyarılarını hiç dikkate almadığını yazmıştı.


Yine 6 Ekim'de Rus uçağı Türkiye hava sahını ihlal edince yurt dışına kaçan paralel yapı mensubu Emre Uslu, Erdoğan'a seslenerek,
Yine 6 Ekim'de Rus uçağı Türkiye hava sahını ihlal edince yurt dışına kaçan paralel yapı mensubu Emre Uslu, Erdoğan'a seslenerek, "Gücün varsa Rus uçağını indir" demişti.

Gülen grubunun sosyal medyadaki etkin isimlerinden olan ve paralel abla olarak bilinen Nisanur Efsa, Rusya Esed muhaliflerini vurunca,
Gülen grubunun sosyal medyadaki etkin isimlerinden olan ve paralel abla olarak bilinen Nisanur Efsa, Rusya Esed muhaliflerini vurunca, "Vur Rusya vur. Sen Vurdukça Davutoğlu ve Erdoğan vuruluyormuş gibi oluyor" demişti.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.