Gündem Türkiyenin en büyük parkında pes dedirten olay

Adana haberleri: Türkiye'nin en büyük parkında 'pes' dedirten olay

Türkiye'nin en büyük parkında 'pes' dedirten olay

Adana'da bir dilenci park içerisinde ailesi ve arkadaşlarıyla gezmeye gelen vatandaşların önünü keserek para dilendi. Kameralara yansıyan görüntülerde dilencinin vatandaşların huzurunu kaçırması dikkat çekti.

Haber Merkezi IHA
Dilenci önünü kestiği vatandaşlardan para alana kadar peşlerini bırakmadı.
Dilenci önünü kestiği vatandaşlardan para alana kadar peşlerini bırakmadı.

Seyhan ilçesinde bulunan Merkez Park’ta meydana gelen olayda kimliği belirlenemeyen bir dilenci, park içerisinde bulunan banklarda oturan vatandaşlara, 'Dua Kitabı' satıyorum adı altında para almak için adeta yakalarına yapıştı.

Dilenci para alana dek vatandaşların yanından ayrılmayarak insanlarını huzurun kaçırdı. Dilenci para aldıktan sonra, park içerisinde bulunan diğer bankların yanına giderek aynı yöntemle bir çok kişiyi rahatsız etmeye devam etti.

Türkiye'nin en büyük parkında vatandaşın huzuru yok

Türkiye'nin en büyük parkı olan Merkez Park içerisinde, dilenci şahıs bankta oturan vatandaşlardan para aldıktan sonra, park içerisinde yürüyen vatandaşların önünü kesti. Dilenci önünü kestiği vatandaşlardan para alana kadar peşlerini bırakmazken, para aldıktan sonra başka kişilere yöneldi. Park güvenliği durumu fark edince elinden sadece dilenciyi uzaklaştırmak geldi.
Daha sonra dilenci, güvenliğin olmadığı noktaya tekrar gelerek vatandaşları huzursuz etmeye devam etti.

Türkiye’nin en büyük parkında dilenci terörü
OYNAT 00:58
Türkiye’nin en büyük parkında dilenci terörü
Adana'da bir dilenci park içerisinde ailesi ve arkadaşlarıyla gezmeye gelen vatandaşların önünü keserek para dilendi. Kameralara yansıyan görüntülerde dilencinin vatandaşların huzurunu kaçırması dikkat çekti. Park güvenliği durumu fark edince elinden sadece dilenciyi uzaklaştırmak geldi. Daha sonra dilenci, güvenliğin olmadığı noktaya tekrar gelerek vatandaşları huzursuz etmeye devam etti.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.