Gündem Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcıdan Cumhuriyetin çocuk parkı iddiasına yalanlama

Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı'dan Cumhuriyet'in çocuk parkı iddiasına yalanlama

Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Cumhuriyet gazetesinin ortaya attığı "Tuzla'da çocuk parkları ücretli olacak" iddiasını net bir ifadeyle yalanladı. Tuzla’daki parkların 'kesinlikle' kamuya açık olacağını belirten Yazıcı, "Parkların ücretli olacağı gibi komik iddialar insanların aklıyla dalga geçmektir" diyerek tepki gösterdi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcıdan Cumhuriyetin çocuk parkı iddiasına yalanlama
Şadi Yazıcı

Cumhuriyet gazetesi, bugün yayımladığı "AK Parti'li Tuzla Belediyesi parkları özelleştiriyor" başlıklı haberinde, ilçedeki çocuk parklarının ücretli hale geleceği iddiasında bulunmuştu.

CHP'nin kanalı Halk TV de bu haberi "AK Partili Tuzla Belediyesi parkları özelleştiriyor: Çocuk garantili mi?" ifadesiyle paylaştı.

YAZICI'DAN SERT TEPKİ

Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, bu iddiaları net bir şekilde yalanladı. Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, parkların kamuya açık olacağını belirten Yazıcı şu ifadeleri kullandı:

KAFE YAPILMAYACAK

  • Tuzla’daki parklarımız kesinlikle kamuya açık olacaktır. Parkların ücretli olacağı gibi komik iddialar insanların aklıyla dalga geçmektir. Parklara; Ataşehir’de, Beşiktaş’ta örneklerini gördüğünüz gibi kafe ve restoran benzeri işletmeler kesinlikle yapılmayacaktır.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'dan çöp toplatmayan CHP'li belediyelere gönderme: Heykeli dikilecek insanlarsınız
HAYAT
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'dan çöp toplatmayan CHP'li belediyelere gönderme: Heykeli dikilecek insanlarsınız

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.