Hayat Medya ve siyaset ikileminde kadın söyleşisi

“Medya ve siyaset ikileminde kadın” söyleşisi

Üsküdar Üniversitesi, “Medya ve siyaset ikileminde kadın” konulu söyleşide Merve Kavakçı İslam ve gazeteci Nagehan Alçı’yı bir araya getiriyor.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
“Medya ve siyaset ikileminde kadın” söyleşisi

Türkiye’nin “Davranış Bilimleri ve Sağlık” alanındaki ilk ve tek tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi, iki ünlü ismi ağırlayacak.

Üsküdar Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Öğretim Üyesi Dr. Merve Kavakçı İslam ve gazeteci Nagehan Alçı, “Medya ve Siyaset İkileminde Kadın” konulu bir söyleşi yapacak.

Hürriyet ve Adalet Kulübü’nün düzenlediği söyleşi Üsküdar Üniversitesi Merkez Kampüsü Nermin Tarhan Konferans Salonu’nda 9 Mart 2015 Pazartesi saat 13.00’te düzenlenecek. Siyaset ve medyada bulunan iki kadın, “Medya ve Siyaset İkileminde Kadın” konusunu konuşacak.

Gazeteci Şaban Özdemir’in moderatörlüğünde gerçekleşecek söyleşide Dr. Merve Kavakçı İslam ve Nagehan Alçı, öğrencilerin ve konukların sorularını da yanıtlayacak.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.